.

.

Издржлива пространа лаптоп торба за платно за Samsung Flex, Бележник 9, Gigabyte Aero

Издржлива пространа лаптоп торба за платно за Samsung Flex, Бележник 9, Gigabyte Aero

DEN 0.33

Износ
Залиха

Платно. Увезени. Торба за платно отпорно на вода : Ова е лесна за употреба, издржлива лаптоп торба изработена од висококвалитетен материјал од платно што е отпорен на вода и добро заштитено. Лесен : торбата е дизајнирана да биде лесна, така што можете да ја користите секој ден и да ја носите каде и да сакате да одите. Добро организирано : Доаѓа со голем оддел совршен за повеќето лаптопи од 15,6 инчи, заедно со торбичка за држачи на фои, како и џеб однадвор за таблета. Долги прилагодливи ленти : Ремените на рамото се големи и целосно прилагодливи, така што ќе можете да ги носите како странична торба или како торба за пратеници. Димензии : Со надворешни димензии од 17,75in x 14in, оваа торба е совршена за лаптопи од 15,6 инчи од Sony, Apple, HP, Dell, Samsung и други. Платно. Увезени. Торба за платно отпорно на вода : Ова е лесна за употреба, издржлива лаптоп торба изработена од висококвалитетен материјал од платно што е отпорен на вода и добро заштитено. Лесен : торбата е дизајнирана да биде лесна, така што можете да ја користите секој ден и да ја носите каде и да сакате да одите. Добро организирано : Доаѓа со голем оддел совршен за повеќето лаптопи од 15,6 инчи, заедно со торбичка за држачи на фои, како и џеб однадвор за таблета. Долги прилагодливи ленти : Ремените на рамото се големи и целосно прилагодливи, така што ќе можете да ги носите како странична торба или како торба за пратеници. Димензии : Со надворешни димензии од 17,75in x 14in, оваа торба е совршена за лаптопи од 15,6 инчи од Sony, Apple, HP, Dell, Samsung и други. Лаптопските кеси не треба секогаш да бидат гломазни и тешки. Торба со рамо со мала тежина со доволно простор за лаптопот и неговите додатоци може да биде само совршена. Нашата лаптоп торба е изработена од силен материјал за платно и доаѓа со долга прилагодлива лента за рамо што ви овозможува лесно да ја носите како торба за гласник или како странична торба. Нашата торба е многу добро организирана и осигурува дека сите ваши предмети се достапни лесно. Главниот оддел е доволно голем за да го задржите вашиот лаптоп 15,6 инчи, како и полнач и додатоци. Исто така, може да ги носи вашите книги, мобилен, паричник и други такви предмети. Предниот дел на торбата има слотови за вашиот мобилен телефон и две пенкала. Врвниот облик има џеб што може да го носи вашиот таблет или тетратка. Торбата доаѓа со страничен џеб за мрежи за да го носи шишето со пијалоци. Севкупно, тоа е дизајн без важничиња, наменети да се работи како лесен за носење дневен пакет. Може да биде совршено за вашето училиште, колеџ, патување, па дури и работа. Надворешни димензии на торбата се : 17,75in x 14in.

Карактеристики

Производи во категоријата