.

.

Куќа за кучиња од печурки Амбесон, шема на печурки Аманита со цртан филм со полки, црвена боја, црвена црвена боја, црвен крем, х-голем, крем од таупе, крем од таупе, цр

Куќа за кучиња од печурки Амбесон, шема на печурки Аманита со цртан филм со полки, црвена боја, црвена црвена боја, црвен крем,

DEN 2719.84

Износ
Залиха

Мерења - 35,5 "x 50" x 41 "дрвена рамка и 38,5" x 52 "капаче за перница. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од - најголем удобност и врвен квалитет со трајна дрвена рамка и перница за полнење со меки влакна. Карактеристики - делови од крпа можат лесно се одвои со прицврстувач на кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машината за перење - делови од крпи можат да се мијат. Само предната страна. Мерења - 35,5 "x 50" x 41 "дрвена рамка и 38,5" x 52 "капакот на перница. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од - најголема удобност и врвен квалитет со трајна дрвена рамка и перница за полнење на меки влакна. Карактеристики - Деловите за крпа можат лесно да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машината што може да се мие - делови од крпи можат да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се отпечатени само од предната страна.

Карактеристики

Производи во категоријата