.

.

Fomiyes коса вратоврска за складирање на кука за кука за заграда за свилачи за виткање на глава, накит за глава, држач за глава на глава

Fomiyes коса вратоврска за складирање на кука за кука за заграда за свилачи за виткање на глава, накит за глава, држач за глава

DEN 1182.40

Износ
Залиха

Апс. Стенд на држачот за накит- Куката е одлична за да се држат лушпи, каде што можете да ги видите сите бои наместо да ги имате во некои кутии или фиоки. Организатор на вратоврска за коса. Стенд за приказ на вратоврската за коса- дизајн поставен на wallидови, може лесно да се инсталира на wallидот и да заштеди простор. Организатор на вратоврска за коса. Куки за пиштоли за коса- Куката за складирање ги одржува сите дневни додатоци за глава или додатоци за коса во ред. Куки за складирање на прстенот за коса- Куката е одлична за држење на лушпа, каде што можете да ги видите сите бои наместо да ги имате во некои кутии или фиоки. Држач за штанд на главата-дизајн поставен на wallидови, може лесно да се инсталира на wallидот и да заштеди простор. Список на пакети 3 X Карактеристики на куки за складирање - Големина : 13.50x6.50x5.50cm/5.31x2.55x2 организатор на вратоврска за коса. - Материјал : Организатор на глава на ABS глава - Боја : Организатор за складирање на бела лента за глава - едноставен дизајн и практични функции, тоа е да се чуваат ленти за коса, врски за коса, гребени за коса, итн. - Повеќе не менува низ фиока за да го пронајдете совршен додаток за коса, правејќи ја вашата маса за облекување повеќе уредна организатор за виси за коса. - Направен од ABS материјал издржлив и цврст, лесен за инсталирање, не е лесно да се пробие вратоврската за коса на нараквица. - Куката за складирање ги одржува сите дневни додатоци за глава или додатоци за коса со цел сад за накит. - ви понуди прекрасен начин да ги прикажете вашите прекрасни прстени за коса и додатоци за главата на држачот за коса. , изработено од ABS материјал и може да биде за некое време. Подигнете ги куките за складирање на јажиња за коса направени со добра изработка.

Карактеристики

Производи во категоријата