.

.

Под оклопните момчиња хокеј загрева панталони

Под оклопните момчиња хокеј загрева панталони

DEN 185.60

Износ
Залиха

84% полиестер, 16% еластан. Увезени. Затворање на влечење. Машинско миење. Уа бура технологија ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Истегнување ткаена ткаенина е тешка, но лесна. Изградбата од 4 пат се движи подобро во секоја насока. 2 парчиња материјал на колена за дополнителна издржливост каде ви е потребна. Затегната еластична лента за половината со внатрешен цртеж. УА технологијата за невреме ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Ткаенината ткаена е тешка, но лесна. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Материјал со 2 парчиња на колена за дополнителна издржливост каде што ви треба. Затегната еластична лента за половината со внатрешен цртеж. Отворени џебови за рака и безбеден, поштенски џеб. In Seam : YMD 27 "(+/- 2" по големина).

Карактеристики

Производи во категоријата