.

.

NCAA Оклахома државни каубои карпи стакло

NCAA Оклахома државни каубои карпи стакло

DEN 2.33

Износ
Залиха

Официјално лиценциран НЦАА. Вклучува обоено и извајано лого на училиште. 2 квадратни чаши секој држат 9 мл. Колегиумски колекционерски карпи стакло сет. Совршен начин да се покаже гордоста на училиштата. Колегиумскиот стаклен сет на карпи има официјално лиценцирано училиште лого кое е извајано и рачно насликано на квадрат 1 "x1". Секоја од 2 квадратни очила мери 3 1/2 "x 3" и држи 9 мл.

Карактеристики

Производи во категоријата