.

.

Кутија ЗА Тоалетно Ткиво ГЕНИГВ, Тоалетна Хартија Тоалетна Хартија Решетка За Тоалет За Домаќинство Бесплатно Удирање Креативен Водоотпорен

Кутија ЗА Тоалетно Ткиво ГЕНИГВ, Тоалетна Хартија Тоалетна Хартија Решетка За Тоалет За Домаќинство Бесплатно Удирање Креативен

DEN 881.60

Износ
Залиха

Дизајн на хуманизација : Водоотпорен И Отпорен на Прашина, Соодветна Големина, мобилен телефон и мали предмети може да се постават на врвот што ќе помогне да се заштеди повеќе простор. Целосна Заштита : целосната кутија за покривање ќе спречи влажна или валкана тоалетна хартија, Избегнувајќи размножување поради или прашина. Дизајн без дупчење : леплива кука, силна адхезија, стабилна и цврсто, без инсталација за дупчење нема лесно да го оштети ѕидот. Лесно Менување Хартија : Притиснете го копчето за прицврстување на горниот дел од кутијата и садот природно ќе се отвори надолу, што ќе ви овозможи лесно да ја менувате хартијата. Стил : Нордиски стил. Име на производот : Водоотпорно Ткиво Боја На Кутија : сив материјал : Ппспецификација : 21*21*12сметод на инсталација : пакет налепници без нокти И беспрекорни Вклучува : 1 х држач за тоалетна Ролна Метод На инсталација 1. Избришете ги ѕидовите или површината со чиста мека крпа, а потоа почекајте додека површината целосно не се исуши2. Користете хоризонтална и мерач за да ја одредите вистинската позиција за инсталација3. Откинете го задниот дел од заштитната фолија и залепете го држачот за тоалетна хартија на положбата, а потоа силно притиснете ја целата површина на пастата со раката 4. Осигурајте се да го мрдате на страните додека притискате надолу за подобра адхезија.

Карактеристики

21*21*12cm:
Installation method:
nail-free and seamless stickers
Package Includes:
1 x toilet roll holder:
Installation Method:
1. Wipe the walls or surface with a clean soft cloth, then wait until the surface is fully dry:
2. Use horizontal and gauge to determine the right installation position:
3. Tear off the back of the protective film and stick the toilet paper holder to the position, then press the whole paste area hard with your hand:
4. Make sure to wiggle it to the sides while pushing down for better adhesion :

Производи во категоријата