.

.

Заштитник на работ за мебел, 9,9ft, облик на облик на облик, заштитени заштитници и мебел, самолепливо, флексибилно, за заштитниот чувар на вратата на кабинетот

Заштитник на работ за мебел, 9,9ft, облик на облик на облик, заштитени заштитници и мебел, самолепливо, флексибилно, за заштитниот

DEN 303.84

Износ
Залиха

Цврст и издржлив за широк спектар на сценарија. Совршени за разни површини, вклучувајќи иверица, мермер, дрво или хард плоча. Одбор и ве молиме почекајте 12 часа без да ја допрете водата. Заштитник на работ за мебел : лентите за countertop раб можат добро да го заштитат мебелот од удар и триење, тие можат да ги заштитат постарите и децата од распарчување. Спречете ги децата да го погодат аголот на табелата кога играат. Врводавче од дрво Не може да ги поправи масите, столчињата, орманите и да ги подобри рабовите на мебелот што пукаат и паѓаат како резултат на долгорочна употреба. Trim Strip се користи за декорација и украсување на работ; Функција за заштита на работ : 1. Декоративна функција : Објавување на облик на облик на облик на меки и мазни мебел за заштита на мебелот со многу удобна и површинска површина на кожата. Спречете ги дрвените мебел да се држат до вашите раце. Одбор и ве молиме почекајте 12 часа без да ја допрете водата. Самолепливо дизајнирање : лентата за влечење има силна адхезија, без пиштол за пиштол, без пеглање, без кастрење, само излупете и лепете, оставете го 12 часа и подготвена е за употреба. Само-лепливата функција го прави многу лесен за употреба. Силното самолепливо лепило го одржува заштитникот на работ и нема да излезе. Силното самолепливо лепило го одржува заштитникот на работ и нема да излезе. Самолепливо дизајнирање : лентата за влечење има силна адхезија, без пиштол за пиштол, без пеглање, без кастрење, само излупете и лепете, оставете го 12 часа и подготвена е за употреба. Материјал TPE : Заврвот на работ на фурнирот е изработен од висококвалитетен TPE, мек и еластичен, и може да се сече и свитка слободно, тој е повеќе водоотпорен и флексибилен од ПВЦ материјал, притиснете надолу со прстите за да го направите лепилото целосно да се држи до. Совршени за разни површини, вклучувајќи иверица, мермер, дрво или хард плоча.

Карактеристики

Производи во категоријата