.

.

POPETPOP Пренослив Тенџере Спална Соба Кофа Комора Тенџере Со Дизајн На Капакот На Деца Писоар Нокшир Преносни Деца Мочаат Тенџере Кофа Кревет Тенџериња За Домашна Уп?

POPETPOP Пренослив Тенџере Спална Соба Кофа Комора Тенџере Со Дизајн На Капакот На Деца Писоар Нокшир Преносни Деца Мочаат Тенџере

DEN 2.00

Износ
Залиха

Пластика. патување пишам шише Неговата површина не е лесно да се извалка, и мазна, погодна за чистење, со рачка, едноставна за носење. шише за кревет направено со висококвалитетен материјал и стабилно, обезбедува долго време на услуга. преносливо тоалетно шише Иако едноставно во дизајнот, толку е практично кога го користите, што ви дава добро искуство во користењето. пи тренинг куп производот е во ред перформанси, со дизајн на капакот, практичен и корисен за изолирање на необичен мирис. Комора Кофа Погоден и прекрасен за старешина, деца, употреба на возрасни, повеќенаменски и практични плукање. Пластика. патување пишам шише Неговата површина не е лесно да се извалка, и мазна, погодна за чистење, со рачка, едноставна за носење. шише за кревет направено со висококвалитетен материјал и стабилно, обезбедува долго време на услуга. преносливо тоалетно шише Иако едноставно во дизајнот, толку е практично кога го користите, што ви дава добро искуство во користењето. пи тренинг куп производот е во ред перформанси, со дизајн на капакот, практичен и корисен за изолирање на необичен мирис. Комора Кофа Погоден и прекрасен за старешина, деца, употреба на возрасни, повеќенаменски и практични плукање. Карактеристики Материјал : Пластика. Големина : 21. 00Х21. 00Х13. 00 см / 8. 25Х8. 25Х5. 11 инчи. Пакет Вклучувајќи Комора Тенџере Со Капак Дизајн На Деца Писоар Нокшир Преносни Деца Пишам Тенџере Кофа Постелнина Садови За Домашна употреба Розова.

Карактеристики

Производи во категоријата