.

.

Хомојојо Тело Миење Чистење Тело Миење Огхс Шише Сапун Диспензерот Ѕид Монтирани Сапун Диспензерот Рачен Сапун Диспензерот Бања Сапун Диспензерот Ѕид Монтирани Т

Хомојојо Тело Миење Чистење Тело Миење Огхс Шише Сапун Диспензерот Ѕид Монтирани Сапун Диспензерот Рачен Сапун Диспензерот Бања

DEN 3.33

Износ
Залиха

Шише Користењето на главата и прстенот на пумпата за материјал се отпорни на истекување. ТЕЧЕН ДИСПЕНЗЕР за САПУН Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење,, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Заштедете простор. - Лесен За Инсталирање : можете да го на ѕид. РАЧЕН ДИСПЕНЗЕР за САПУН Лесно За Инсталирање : можете да го на ѕид. Диспензерот за сапун е специјален за пенење стоки, како рачно , средство за чистење лице, сапун за садови, миење лице, машки крем за бричење итн Течен Диспензер за Сапун. Специјално за бања, туш,бања, кујнски мијалник и друга влажна средина.

Карактеристики

Производи во категоријата