.

.

Хаши Железо Локо Л-31 Стапчиња За Јадење, Еноден Тип 1000

Хаши Железо Локо Л-31 Стапчиња За Јадење, Еноден Тип 1000

DEN 2.00

Износ
Залиха

Големина (W x l x h) : Прибл. 0,3 х 7,7 инчи (0,9 х 1. Тежина : Прибл. 0.6 мл (18. Материјал : како смола. Земја На Производство : Јапонија. Големина (W x l x h) : Прибл. 0,3 х 7,7 инчи (0,9 х 1. Тежина : Прибл. 0.6 мл (18. Материјал : како смола. Земја На Производство : Јапонија. Стапчиња за јадење во облик на железнички модел? Или железнички стапчиња за јадење? Со други зборови, стапчињата за јадење што ги гледате се "Хашира". Големина на производот : Вкупна Должина : 7,7 инчи (19,5 см); Материјал : како смола.

Карактеристики

Производи во категоријата