.

.

Томсин Замена Џојстици За Xbox One Серија X/S Контролер,4pcs Вистински Гумени Палци Поправка Комплет За Xbox Еден Безжичен Контролер

Томсин Замена Џојстици За Xbox One Серија X/S Контролер,4pcs Вистински Гумени Палци Поправка Комплет За Xbox Еден Безжичен Контролер

DEN 1.00

Износ
Залиха

Колку Добри Гумени Заменски Палци/Џојстик За Вашата Xbox Серија X/S, Xbox One Контролори!. Добар Замена Џојстици За Вашиот Xbox Еден Контролори!. Совршени Заменски Палци За Вашиот Xbox Серија X/S Контролер!. 4 х гумени Џојстици/Палци. 1 х Т8 Шрафцигер. 1 х Филипс Шрафцигер. 1 х Ргуубопитна Алатка. 1 х Триаголник Отворање Зема. [Компатибилност] Совршено компатибилен со вашиот xbox основен безжичен контролер, Xbox Серија X, Xbox Серија S, Xbox One, заменете ги вашите скршени или истрошени контролни палци. [Техника за надградба] Мазна и светла површина, потрајна и префинета исто како и уметничкиот занает, направете ги вашите костец повторно да го почувствуваат оригиналот и како нов. [Нов Дизајн] Обложен со мека гума за горниот дел и страните на палците, повеќе не мора да се грижите дали ќе се лизнете од аналогниот стап на вашиот контролер. [За Вашите Костец] 4 x вистински Гумени Џојстици/Палци, 1 x T8 Шрафцигер, 1 x Ргуубопитна Алатка, 1 x Триаголник Отворање Зема. [За Нашите Производи] во ТОМСИН стоиме покрај нашите производи. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не Преку Системот За Е-Пошта и ние ќе се потрудиме да ги решиме. [Компатибилност] Совршено компатибилен со вашиот xbox основен безжичен контролер, Xbox Серија X, Xbox Серија S, Xbox One, заменете ги вашите скршени или истрошени контролни палци. [Техника за надградба] Мазна и светла површина, потрајна и префинета исто како и уметничкиот занает, направете ги вашите костец повторно да го почувствуваат оригиналот и како нов. [Нов Дизајн] Обложен со мека гума за горниот дел и страните на палците, повеќе не мора да се грижите дали ќе се лизнете од аналогниот стап на вашиот контролер. [За Вашите Костец] 4 x вистински Гумени Џојстици/Палци, 1 x T8 Шрафцигер, 1 x Ргуубопитна Алатка, 1 x Триаголник Отворање Зема. [За Нашите Производи] во ТОМСИН стоиме покрај нашите производи. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не Преку Системот За Е-Пошта и ние ќе се потрудиме да ги решиме.

Карактеристики

Производи во категоријата