.

.

Средината На Патот Игра Признае Игра #308-Убав Смешен Хумор 14оз Бела Патна Кригла

Средината На Патот Игра Признае Игра 308-Убав Смешен Хумор 14оз Бела Патна Кригла

DEN 971.20

Износ
Залиха

ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова кригла за патување од 14 метри е најкул работа од исечениот леб. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова чаша за патување 14oz е изработена од најапсолутен нерѓосувачки челик со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за патување на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла за патување не е безбедна за микробранова печка или машина за миење садови. Обидете се да го измиете рачно. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе. ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова кригла за патување од 14 метри е најкул работа од исечениот леб. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова чаша за патување 14oz е изработена од најапсолутен нерѓосувачки челик со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за патување на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла за патување не е безбедна за микробранова печка или машина за миење садови. Обидете се да го измиете рачно. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе. Еден (1) исклучително одличен обичај направи 14оз чаша за патни кригли втиснати со сликата на сликата. Печатена со најнова технологија за сублимација, оваа кригла е наменета да трае и нема да исчезне! Прави одличен подарок или додаток во вашата кујна или колекционерски предмети!.

Карактеристики

Производи во категоријата