.

.

Зеродеко Гроздобер Декор 4 парчиња Домашна Футрола Сламена Хартија За Складирање Канцелариски Ракотворби Декоративен Контејнер Ткаена Салфетка Тркалезна Работн?

Зеродеко Гроздобер Декор 4 парчиња Домашна Футрола Сламена Хартија За Складирање Канцелариски Ракотворби Декоративен Контејнер

DEN 2.67

Износ
Залиха

Слама. ДЕСКТОП ДЕКОРАТИВНА КУТИЈА Моделирање На Креативен дизајн, мал, нежен и убав, голем капацитет. Тоа не само што може да складира ткива, туку и да биде многу добри украси. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ткиво Изработени од памучен материјал. Едноставна Кутија За Ткиво ви носи едноставно и удобно животно искуство. ДРЖАЧ ЗА ТКИВО ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА кутијата за ткиво е мека; не грижете се за нив скршени поради паѓање од бирото. СЛУЧАЈ ЗА СКЛАДИРАЊЕ САЛФЕТКА Оваа Кутија За Ткиво е погодна за широк спектар на прилики, како што се маса за облекување и канцелариско биро. ДИСПЕНЗЕРИ ЗА ХАРТИЕНИ КРПИ Погоден За облекување маса, спална соба, бања, автомобил, канцеларија, дневна соба за да ги држите хартиените крпи подалеку од прашина. Слама. ДЕСКТОП ДЕКОРАТИВНА КУТИЈА Моделирање На Креативен дизајн, мал, нежен и убав, голем капацитет. Тоа не само што може да складира ткива, туку и да биде многу добри украси. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ткиво Изработени од памучен материјал. Едноставна Кутија За Ткиво ви носи едноставно и удобно животно искуство. ДРЖАЧ ЗА ТКИВО ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА кутијата за ткиво е мека; не грижете се за нив скршени поради паѓање од бирото. СЛУЧАЈ ЗА СКЛАДИРАЊЕ САЛФЕТКА Оваа Кутија За Ткиво е погодна за широк спектар на прилики, како што се маса за облекување и канцелариско биро. ДИСПЕНЗЕРИ ЗА ХАРТИЕНИ КРПИ Погоден За облекување маса, спална соба, бања, автомобил, канцеларија, дневна соба за да ги држите хартиените крпи подалеку од прашина. Пакетот Вклучува 4 х Карактеристики на кутијата за складирање-Големина : 15, 00Х15, 00Х11, 50см/5, 89Х5, 89Х4 Тркалезна Кутија За Ткиво. - Дизајнот на изгледот е едноставен и стилски, што може да помогне да се создаде топла и удобна атмосфера Тркалезни Ткивни Кутии за Автомобил. - Оваа кутија за ткиво е совршена кутија за складирање на ткива во ресторани, канцеларии, домови, автомобил и Хотелски соби Држач За Кутии за Ткиво. - Може да биде како добар подарок за вашите пријатели, семејства и соработник, тие ќе го сакаат Овој Држач За Ткиво На Ткиво. - Оваа кутија за ткиво е изработена од врвен сламен ткаен материјал, безбеден и издржлив, со Диспензери за Хартиени Крпи со добра текстура. - Боја : Жолта Декорација На Работната Површина-Погодна За облекување маса, спална соба, бања, автомобил, канцеларија, дневна соба за да ги држите хартиените Крпи подалеку од Плетена Кутија Од Слама од прашина. - Материјал : Кутии За Складирање Слама Информации Декорација на Работната Површина може да ви помогне многу добро да чувате хартиени крпи.Кутија за мали Ткива овој производ е Кутија за ткиво, издржлива, практична и добра во текстурата.Ткивна Кутија Покријте го едноставниот и стилски дизајн може добро да одговара на стилот на вашата соба и да игра добар декоративен ефект.Држачи За ткиво Декоративен убав декоративен допир во вашата канцеларија, дом, спална соба и дневна соба.

Карактеристики

Производи во категоријата