.

.

АОТОРУА 12 Мерач Жица 100 Стапки 2 Проводници Кабел За Заземјување На Електрична Енергија, Флексибилна Жица За Заглавување ОД 12 WG За Електрична Жица, Примарна Автомоб?

АОТОРУА 12 Мерач Жица 100 Стапки 2 Проводници Кабел За Заземјување На Електрична Енергија, Флексибилна Жица За Заглавување ОД

DEN 3.00

Износ
Залиха

CCA жицата ја нуди истата фреквенција и сигурност на сигналот во однос на отпорноста на корозија на бакарна жица. Со цел да се направат двете жичани јадра подобро одвоени, се избираат високи специјални абразивни алатки за лесно раздвојување за време на производството на истиснување, без назабена Ултра Флексибилност, не е лесно да се скрши : Еластичност Јакна - Мат Завршна Обработка не е лесно да се скрши анти-прекин краток Спој Означен Поларитет : Зелена И Црна боја јакна за лесна идентификација на поларитетот, што го прави брзо и лесно да се разликува поларитетот и да се постави правилно. Пвц грмушката е многу рамномерна и многу густа, што може да спречи истекување на електрична енергија подобро од другите, отпорност на висок притисок, одлични перформанси во антикорозивни, отпорни на пламен, против стареење и влажни. Заштита на животната средина Пвц Суровини. Карактеристики на предметот : Совршен за домашни кина, аудио системи за автомобили. Цената НА ЦЦА наспроти бакар без Кислород е многу помала и можете да уживате во истите функции и сигурност како бакарна жица без да плаќате дополнителни трошоци за инсталацијата. АОТОРУА 12 Мерач Жица 100 Стапки 2 Проводници Кабел За Заземјување На Електрична Енергија, Флексибилна Жица За Заглавување ОД 12 WG За Електрична Жица, Примарна Автомобилска Жица, Кабел За Батерии, Аудио Звучник За Автомобил, Жици Со Низок Напон Од 12 ВОЛТИ Лесно се кине без да истекува бакар : Јакната е добро пропорционална и Многу Густа што може да спречи електричен дефект на кабелот. Жицата доаѓа завиткана околу тврда пластична калем што го прави издавањето погодно. Ние се стремиме да им обезбедиме на секој клиент највисок стандард на услуги на клиентите за да се осигураме дека имате пријатно искуство за купување. Лесна За Употреба : Жицата Аоторуа 12 Мерач 2 Проводници доаѓа завиткана околу тврда пластична калем што го прави издавањето погодно и лесно за инсталирање, исечено на која било должина врз основа на потребите. Предноста на ЖИЦАТА CCA е полесна и пофлексибилна од бакарната жица. Применлива За Замрзната Зелена И Црна жица е широко користена за разни ЕЛЕКТРИЧНИ приклучоци за ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, 12 V/24 V DC, СИТЕ ЛЕД ленти СО ЕДНА боја, нисконапонски кабли, стерео инсталации со мала загуба во домот или автомобилот и одлични за домашни апликации, како и автомобилски, училишта, цркви, аудиториуми или деловни поставки.

Карактеристики

Производи во категоријата