.

.

Чуу Мода Мека Неопренова Маска За Покривање На Лицето За Лето 5.1 х 12 во

Чуу Мода Мека Неопренова Маска За Покривање На Лицето За Лето 5.1 х 12 во

DEN 1.33

Износ
Залиха

Затворање на ушната Јамка. [Големина] 5.1 во х 12 во (●0.8 во.) *Мерењето и вистинскиот производ може малку да се разликуваат. Машина што Може да се пере. Само ставете го во алиштата или рачно миење по секоја употреба. [Премиум] Синтетички Гумен Материјал ви дава ладна и висока способност за здив. [Ткаенина] Полиестер 88%, Спандекс 12%. [Експрес] Испорачан Преку Меѓународен 3-дневен експресен превоз. Мост на носот до долниот дел на брадата : 5,5 инчи (14 см). Врв на носот до врвот на увото : 7 инчи (17,5 см). Обични бои. Перат И Еднократно. Прифатлива. Пакување од 3 маски за да можете да ротирате помеѓу миењето. Лесен и удобен. Најдобра вредност.

Карактеристики

Производи во категоријата