.

.

Сирокан Женски Спортски Градник Со Големо Влијание Поддршка За Долна Жица Вкрстена Голема Биста Ладна Удобност

Сирокан Женски Спортски Градник Со Големо Влијание Поддршка За Долна Жица Вкрстена Голема Биста Ладна Удобност

DEN 464.00

Износ
Залиха

88% Полиестер, 12% Спандекс. Увезени. Миење Раце Само. БЕЗ УНИБОБ, БЕЗ СТРАНИЧНИ ГРАДИ : Обликувани чаши со широка жица за искривување за потпорно вклопување, капсулирајте го секое кревање, обликување и поддршка на градите. ВИСОКА ПОДДРШКА : Лесно обложена со двоен слој за цврста поддршка и контрола на отскокнување, цврста лента со рамно дно за дополнително прицврстување. ОСТАНЕТЕ НА МЕСТО : Прилагодливи ремени со Поместување Со Прицврстување На Ј-кука за опција за тркач, останете ставени низ секое движење. КУЛ УДОБНОСТ : мрежести панели Што Дишат и облогата од микрофибер ја отстрануваат влагата оставајќи ја кожата, ве одржуваат ладни и суви. ИДЕЈА за ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ : до Чаша Х, плус големина. Совршен висок поддржува спортски градник за трчање, теретана, вежбање, кошарка итн.

Карактеристики

Производи во категоријата