.

.

Кралминос Мудрец Зелена Туш Завеса Поставува Ретро Течни Вител, Апстрактни Шема Бања Фанки Завеси Со Куки, Водоотпорен Ткаенина Гроздобер Минималистички Бања Укр?

Кралминос Мудрец Зелена Туш Завеса Поставува Ретро Течни Вител, Апстрактни Шема Бања Фанки Завеси Со Куки, Водоотпорен Ткаенина

DEN 0.67

Износ
Залиха

Модерен Течен Вител Апстрактен Модел Во Светло Мудрец Зелена И Крем. Современ ретро стил, малку трипи. Уникатнаesетика; кул, трендовски дизајн во мача чај зелена. Пролетта е секогаш одлично време за освежување на вашата бања со нова дизајнерска завеса за туширање. Овој драматичен Дизајн На Мудрец Зелен и Крем го прави овој впечатлив изглед за вашата бања. Оваа завеса за бања е совршена за дом, стан, хотел, кампер, куќа на фарма, студентски дом, училишен туш, спортски клуб, теретана итн., додавајќи удобност во вашиот животен век. Ретро завесата за туширање доаѓа со 12 парчиња Железни куки. Направено со многу издржлив полиестер, не е премногу тенок или премногу дебел. Големина : 72 W X 72 L Инчи (180x180cm). Пакетот Вклучува : 1x Туш Завеса+12 Куки. Преуредете ја вашата бања со само еден допир! Започнете со овие забавни и декоративни туш завеси. Тоа е брз и луксузен начин за освежување и промена на изгледот на бања, електрична соба, тоалет, мастер бања, детска бања, гостински апартман или хотелска бања без голем трошок. Украсете ја вашата бања со уметничка смисла, правејќи го вашиот дом поудобен и поубав. Големина : 72w X 72 L Инчи(180x180cm) Пакетот Вклучува : 1x Туш Завеса+12 Куки.

Карактеристики

Производи во категоријата