.

.

Водоотпорен Капак За Автомобили Заменете за 2004-2019 Буик Лакрос, 6 Слоја Сите Временски Капаци за Автомобили со Патент врата &засилувач; Ветроупорни Ленти За Заштита ?

Водоотпорен Капак За Автомобили Заменете за 2004-2019 Буик Лакрос, 6 Слоја Сите Временски Капаци за Автомобили со Патент врата

DEN 3.33

Износ
Залиха

Компатибилен со : Оваа Водоотпорна Покривка За Сите Временски Услови За Автомобили прилагодена за 2004-2019 Буик Лакрос База, Најпосакувана, Суштина, Премиум, Спортски Турнеи и Авенир. Премиум Материјали : Изработени Од 6 Слоја Тежок Материјал : 1 : Најоддалечениот е 210t материјал, може да издржи летно изложување на сонце и зимски дожд/снег (водоотпорен притисок до 2000mm) 2 : високиот рефлектирачки алуминиум е добар при сончање, го одржува автомобилот ладен во сончев ден. 3. Внатрешна подебела памучна подлога за заштита на сликата на вашиот автомобил. Детали за дизајнот : 1 : со Патент на Вратата лево за лесен пристап. 2. Ветроупорни Ленти напред и назад за да го поправите капакот на автомобилот при силно време на ветерот. 3.Рефлектирачки Ленти за потсетување на луѓето ноќе. 4.Убави Огледални Џебови совршено го штитат оштетувањето на огледалото. 5 : Прилагодливите еластични рабови на дното ви овозможуваат лесно да ја прилагодите големината. 6 : Четири вратоврски ви помагаат да го врзете капакот на четири тркала, не грижете се дали ќе издувате во ветровит ден. Сите Временски Капаци За Автомобили : Капаците На Автомобилите Спортули можат да се справат со сето тоа без разлика на топлото сонце или студеното време. Силниот материјал го чува вашиот автомобил безбеден од сонце, снег, мраз, дожд, град, песок, прашина, лисја, гранки и птици што паѓаат. Вклучен пакет : 1x Капак За Автомобил, 1x торба за Складирање.Целосно го штити вашиот автомобил како мобилна гаража. Со ефективниот капак на автомобилот, добрата состојба на вашиот автомобил ќе трае што е можно подолго. Покривка За Автомобил. Покривка За Автомобил.

Карактеристики

Производи во категоријата