.

.

Крошна Кревет Завеси, 4 Агол Пост Крошна Кревет Завеса Кралица, Кревет Крошна Завеси Близнак, Кралот Кревет Крошна Завеси За Декор Креветчиња, Возрасни Спална Соба ?

Крошна Кревет Завеси, 4 Агол Пост Крошна Кревет Завеса Кралица, Кревет Крошна Завеси Близнак, Кралот Кревет Крошна Завеси За

DEN 351.84

Износ
Залиха

€Приватност За Заштита На Сите околу-Млечна куќа кревет шатор, четири постер кревет крошна завеси, крошна завеси полн кревет. Закачете ја оваа црна мрежа над креветот или импровизирана лежалка за да додадете повеќе романса и елеганција во вашата спална соба или кампот. Погоден за свадби, годишнини, забави, забави со оган, дворови, на плажи!. Не правете компромиси за квалитетот. 4 агли пост крошна кревет завеса, е добро против додека патуваат дали внатре или надвор, 4 агли принцеза кревет завеса крошна. Крошна кревет завеси кралицата, Е ПОГОЛЕМА од повеќето други, така што се вклопува во сите единечни кревети, близнак целосна кралици, брачни кревети, и кралската големина кревети, кралицата кревет крошна завеса, крошна кревет завеси кралот големина. Кревет завеса крошна големина : 82. можете лесно да ја инсталирате крошната во таванот со обезбедените 4 куки и 4 ѕидни приклучоци. Лесно е да се најдат висечки точки : овие како дрво, шкаф, постоечки куки во просторија итн. Живот Помошник За Патниците. ДЕТАЛИ ЗА НЕГА. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 x крошна кралица кревет завеси 4 x Виси Кука 4 x Сидра. ●Лесен За Инсталирање И Одговарање За Различни Кревети Q-Крошна завеси за кревети со целосна големина, 2 Начини На Инсталација : 1. Не мијте во река или езеро. Спијте Добро. 4 агол крошна кревет завеси, удобен и уредни, и функционални. Мрежести завеси за кревет со крошна, е поголем од повеќето други, така што одговара на сите единечни кревети, двојни полни кралици, брачни кревети, кревети со кралска големина, соби за студентски домови и детски соби. Повеќе научни за да ви помогнат да имате пријатен и хармоничен сон во вашиот приватен. 2 Начини На Инсталација крошна кревет завеса, кревет крошна завеси, без разлика дали постојат столбови на четири агли на вашиот кревет, можете да го користите нашиот кревет завеси! Поврзете го таванот со 4 куки и сидра или закачете го од аглите на вашиот кревет со четири столба.①Надграден Дизајн На Материјали И Повеќенаменски завеси за кревети со Крошна, добро изработена фина мрежеста ткаенина, екстра квалитетната фина мрежеста ткаенина служи како природна бариера. Ќе добиете 1 решетка кревет крошна, 4 парчиња куки и 4 парчиња сидра. Млечна куќа кревет завеса крошна, кревет мрежи работат прекрасно. Детали за нега : треба ладно миење раце или машина за перење со торба за перење. Четири аголни завеси за кревети со крошна, додадете повеќе романтични и елегантни во собата или кампот со закачување на млечна куќа бела мрежа над вашиот кревет или импровизирана лежалка. Материјал : Полиестер. Романтична И Убава Декорација. За разлика од традиционалните покривки и куполните завеси, нашиот производ има 4 отвори. Вентилирајте ја крошната на креветот на отворено 24 часа пред првата употреба. Ве молиме, не избелувајте, тријте, виткајте или исушете. Секоја мрежа е рачно изработена и зајакната во областите кои обично добиваат најмногу абење, што ја прави потрајна и долготрајна. Исто така, ќе се вклопи околу секое креветче. Забелешки : . ●Идеални Украси И Креирајте Романтични Q-млечна Куќа 4 агли пост крошна кревет завеса, чиста бела врти кревет крошна е идеална декорација, можете да ги красат кревет завеси со трепкачка светилка и да уживаат во шармантна светла! Користете го за да покриете лежалка, импровизирана лежалка и вреќа за спиење додека кампувате за најдобра заштита.

Карактеристики

Производи во категоријата