.

.

Вашингтон Д Ц Дијамант Сликарство Колекции 5Д САМ Целосна Вежба Кристал Уметност Ѕид Декор За Возрасни 12 х16

Вашингтон Д Ц Дијамант Сликарство Колекции 5Д САМ Целосна Вежба Кристал Уметност Ѕид Декор За Возрасни 12 х16

DEN 383.84

Износ
Залиха

Хемиска ткаенина. Калта за дупчење има силен вискозитет, не е лесно да падне и има светли бои и не е лесно да исчезне. САМОСТОЈНО може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична декорација на ѕидот. Совршен за Роденден, Свадба, Ден На Таткото, Ден На Мајката, Велигден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Одличен подарок за пријателите, семејството итн. Убава декорација на ѕид за дома или продавница. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро и ќе ви дадеме совршено искуство за купување. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Со 1 потпорна вежба пенкало + 1 вежба диск + 1 парче дупчење кал.

Карактеристики

Производи во категоријата