.

.

Рунтехнологија Женска Каденца Шорцеви За Трчање | Женски Атлетски Шорцеви За Тркачи

Рунтехнологија Женска Каденца Шорцеви За Трчање | Женски Атлетски Шорцеви За Тркачи

DEN 1.00

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 100% Влага-отстранување На Run Technology полиестер. Затворање на врвка. ЕКСКЛУЗИВЕН ДИЗАЈН! Овие Шорцеви за трчање Со Волшебна каденца се огромен хит кај тркачите насекаде! Овие забавни, живописни шорцеви за трчање ќе ве натераат да се чувствувате подготвени за полумаратон, маратон, 5к, 10к тренинг и сите забавни трки што доаѓаат заедно со него! Без разлика дали сте искусен тркач или штотуку започнувате, сигурно ќе бидете најстилскиот тркач со овие прекрасни шорцеви. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ПЕРФОРМАНСИ ШОРЦЕВИ! Ние ги дизајниравме овие стилски шорцеви за каденца да бидат лесни и да ја отстрануваат влагата за да можете да се фокусирате на поважни работи-како победнички трки! Прилагодливиот кабел за влечење на појасот за удобност за персонализирано вклопување ги прави овие шорцеви идеални за тренинг, додека исклучително удобниот полиестер за изведба ги прави доволно меки за да се опуштат во текот на целиот ден. НОСЕТЕ ГИ НАСЕКАДЕ! Знаеме дека никогаш нема да сакате да ги соблечете овие шорцеви за каденца, и благодарение на нивното разноврсно и удобно вклопување - не мора! Без разлика дали трчате трка, пешачите по планина или се дружите покрај базен, овие шорцеви ќе ви овозможат да изгледате и да се чувствувате одлично за време на сите ваши летни активности. ОСТАНЕТЕ СУВИ И УДОБНИ! Одликувајќи се со Нашата Технологија За Отстранување На Влага Полиестер и странични панели за дишење, нашите шорцеви за каденца ве одржуваат суви и удобни за време на трка, во теретана или лежење низ куќата! Совршен за сите тркачи и спортисти!. ДИЗАЈНИРАН ОД RUNTECHNOLOGY-бизнис со седиште во САД, семејна сопственост и управуван лоциран во Конектикат. Се гордееме со интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стоиме зад сето она што го продаваме. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не за да можеме да го направиме тоа правилно.

Карактеристики

Производи во категоријата