.

.

1 Пакет Цдц Картичка За Вакцинација Заштитник 4Х3, Имунизација Рекорд Вакцина Картичка Носителот Име Тагови Јасно Пвц Ракав Водоотпорен Тип Запечатување Патент со 3

1 Пакет Цдц Картичка За Вакцинација Заштитник 4Х3, Имунизација Рекорд Вакцина Картичка Носителот Име Тагови Јасно Пвц Ракав

DEN 635.20

Износ
Залиха

Големина на картичката : големината На картичката За Вакцинација може да варира, ве молиме проверете ги мерењата пред купувањето. Дебел, Цврст Пластичен Ракав со Закривени Рабови Со Лесно Текстура Назад И Јасен Преден Прозорец за да го заштитите Вашиот Здравствен Документ Или Вредна Колекционерска Картичка - Надворешни Димензии (4,556 х 3,96 инчи) Внатрешни Димензии (4,31 х 3,11 инчи). Достапно за : Прикажете Картичка За Вакцинација Во Авиокомпаниите за Брз Влез.Користете И Повторна Употреба за Чувар На Здравствена Евиденција .Одлично за Наставници, Студенти, Медицински Сестри, Вработени Во Канцеларија, Лекари, Владин Службеник, Полиција, Волонтер И Многу Повеќе. Висок Квалитет : Издржлив пвц (поли винил хлорид) материјал, отпорни на абење и отпорни на корозија својства. ВОДООТПОРНА, Запечатлива Јасна торбичка за картички е изработена од флексибилен патент Што Може Повторно Да се Затвори,ја одржува содржината безбедна и сува. Дизајн на иновации : дизајн на висечки слот за Двојна употреба/дупки, среден слот за јаже, приврзок за клучеви или ролна за ролна што може да се повлече, двете странични дупки за кабелот/ременот/конецот/конецот. Силен и флексибилен пластичен материјал. Носителите на значки нема да остават трага, преклопени и преклопени многу пати.(Ременот не е вклучен). Носители на Значки за повеќенаменска употреба И Повторна Употреба за Чувар На Здравствена Евиденција или За Специјални Или Промотивни Настани, Конвенции, Концерти, Фестивали, Повлекувања, Семејни И Училишни Собири, Ознаки За Продавници, Собирање Средства, Патувања на Терен, ПТА, Транзитен Автобус, Вип Пропусница И Многу Повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата