.

.

С1-02439703000-ОЕМ Надградена Замена За Колман Кондензатор Вентилатор Мотор

С1-02439703000-ОЕМ Надградена Замена За Колман Кондензатор Вентилатор Мотор

DEN 2.67

Износ
Залиха

Ова Е Сосема Нов Оем Кондензатор Вентилатор Мотор. Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. 1/2 КС. 460 волти. 1075 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Ова Е Сосема Нов Оем Кондензатор Вентилатор Мотор. Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. 1/2 КС. 460 волти. 1075 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Ова Е Сосема Нов Оем Кондензатор Вентилатор Мотор.

Карактеристики

Производи во категоријата