.

.

Paperлкм Хартиена Кутија Во Кинески Стил Кутија За Ткиво Од Цврсто Дрво Од Цврсто Дрво Инкрустирана Бакар Цвет Декорација На Домот Канцеларија За Дневна Соба

Paperлкм Хартиена Кутија Во Кинески Стил Кутија За Ткиво Од Цврсто Дрво Од Цврсто Дрво Инкрустирана Бакар Цвет Декорација На

DEN 528.00

Износ
Залиха

Тоа не е само кутија за ткиво, туку и домашна декорација, украсување топол дом за вас!. Врежана кутија за ткиво, врежана со класична шема. Целокупниот простор на телото на кутијата е голем, а материјалот е густ и цврст;. Дизајнот на пристаништето за вадење хартија е кружен и мазен, што е погодно за вадење хартиени крпи и отфрла заглавување хартија;. Двобојно дрво, елегантно и дарежливо. Тоа не е само кутија за ткиво, туку и домашна декорација, украсување топол дом за вас!Врежана кутија за ткиво, врежана со класична шема целокупниот простор на телото на кутијата е голем, а материјалот е густ и цврст;дизајнот на пристаништето за вадење хартија е кружен и мазен, што е погодно за вадење хартиени крпи и отфрла заглавување хартија;двобојно дрво, елегантен и дарежлив материјал : Африканска круша + eонизирај : за 23*14*10.5 cm Color : како на сликата пакет вклучува : 1 ткиво кутија (други производи не се вклучени)совет : ве Молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.Поради разликите помеѓу мониторите, сликите може да не ги одразуваат вистинските бои на предметот. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Пакетот Вклучува : 1 x Ткиво Кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата