.

.

Неродеко Кутија Хартија Крпа За Складирање Организатор Шминка Органзиер Организатор Со Капак Контејнер Со Капак Шминка Организатор Кутија За Складирање Правоаго

Неродеко Кутија Хартија Крпа За Складирање Организатор Шминка Органзиер Организатор Со Капак Контејнер Со Капак Шминка Организатор

DEN 192.32

Износ
Залиха

Пс И Дрво. Држач За Кутија за салфетки : Лесен за поставување, : Ги Држи повеќето стандардни дрвени правоаголни кутии за ткиво. Широкото отворање овозможува без напор пристап до ткивата, затоа користете го кога треба!. Кутија за ткиво : Широко Се Користи-капакот на кутијата За ткиво не може да биде во вашиот дом како бања, дневна соба, комода, ноќен штанд, но и централно парче за свадбена маса или декорација на местото на одржување. Држач За Ткиво во бањата : комбинација на мода и гроздобер, не само корисна, туку и совршена декорација. Кутија За Хартија За суета : Подарокот Што Го Загрева Срцето Ви Покажува Грижа : сладок подарок за секој што се чувствува под временските услови или да им го дадете од која било причина на семејството, пријателите или соработниците. Тоалетно Ткиво : Квалитетна изработка и чист дизајн за свеж, луксузен изглед. Список на пакети 1 х Карактеристики на дрвена кутија за ткиво-Големина : 21, 00Х13, 00Х9, 50см/8, 25Х5, 11Х3 за да одите контејнери со капаци. - Материјал : пс и дрво ткиво кутија. - Боја : како што е прикажано контејнер за организатор на крпи за лице со организатор на капак со капак - кујна, бања, дом и хотел користете држач за кутии за салфетки. - Квалитетна изработка и чист дизајн за свежо, луксузно ткиво за изглед. - Тоа функционира добро во одржување на вашиот контра површина нередот слободен ткиво кутија покрие правоаголни. - Комбинацијата на мода и гроздобер, не само корисна, туку и совршена декорација салфетка за складирање контејнер.Опис на стокитеконтејнери со капаци хотел, трговски центар, деловна зграда, бања, училиште, градинка, банки и други јавни места.диспензерот За хартиени крпи Оваа ставка е изработена од материјал, кој е со мала тежина, но издржлив, компактен и елегантен изглед.контејнерот за фен Го Штити секој лист хартиена крпа од влага.додатоци за бања добро функционира во одржувањето на нередот на вашата површина на шалтер.

Карактеристики

Производи во категоријата