.

.

AOOF 3 Детални Комплети За Четки За Диви Свињи Четки За Детали За Елегантни Површини, Отвори За Проветрување, Ознаки На Моторниот Простор И Тркала за Седишта На Контро

AOOF 3 Детални Комплети За Четки За Диви Свињи Четки За Детали За Елегантни Површини, Отвори За Проветрување, Ознаки На Моторниот

DEN 857.60

Износ
Залиха

Повеќенаменски четки за детали за автомобил постојат 3 различни четки за детали за коса од дива свиња во пакувањето, црна и една сина. Главата на четката за детали е заменлива и еднократно. Тоа е одлична алатка за чистење на внатрешноста и надворешноста на автомобилот. [Идеален за возила] Две црни супер меки четки се изработени од меки и издржливи синтетички влакна, погодни за чистење на контролната табла, централната конзола, екранот, отворите за чистење, кожните седишта и другите деликатни површини. [Четка за мотор со сина коса] четката со сини влакна е многу погодна за чистење на тврдоглавата нечистотија внатре и надвор од автомобилот, вклучувајќи го моторниот простор, табла против гребење, тркала, гуми, навртки за навртки и тесни или тесни простори. [Совршен избор за подароци] тоа не е само комплет за убавина за автомобили, туку и професионална алатка за чистење на мотоцикли ,v, јахти и апарати за домаќинство. Најсоодветен е за скапоцен мебел за лак за пијано. Погоден како подарок за нов автомобил или куќа. [Преносни Детали Четка] Големина : 6.37"", 9.64"", 10.03"". Комплетот четки за детали може да користи електростатска адсорпција за отстранување на влакната и прашината од домашни миленици, заштедувајќи напор и заштитувајќи ги површините кои се склони кон гребнатини и кожни седишта. ". Тежина на предметот 6,4 унци големина на пакетот 11,14 х 4,49 х 1,38 инчи"".

Карактеристики

Производи во категоријата