.

.

Блузи На Резервоарот купохито Мажи Обични Кошули - Машки Маици Без Ракави Пејсли Печатење Хипи Кошули Блузи За Резервоари За Мажи

Блузи На Резервоарот купохито Мажи Обични Кошули - Машки Маици Без Ракави Пејсли Печатење Хипи Кошули Блузи За Резервоари За

DEN 0.33

Износ
Залиха

100% памук. Затворање на копчето. Машинско Перење. ● Висококвалитетни Материјали-Блузи За Резервоари Мажи Изработени од технологија на Чиста памучна мека еластична ткаенина, погодна за кожата и мека, удобна и дише,Совршени машки блузи од пејсли.донесете повеќе слобода во вашиот секојдневен живот. _ Класичен Дизајн-машки маици без ракави добро изработени и детални, Уникатен дизајн на манжетни, џеб за гради за дополнителна преносливост, моден дизајн на печатење пејсли ве прават попривлечни, сигурно ќе добиете многу комплименти. Quesual Match-блузи за резервоари за плажа за мажи се задолжителни за вашата летна гардероба, Можат Да Бидат Совршени со жан панталони, секојдневни панталони, шорцеви, облека за заштита од сонце за стилски секојдневен изглед, да го направат вашиот секојдневен изглед поладен, да ги направат вашите спортови посовршени. Применливи прилики-Канцеларија/Одмор/Отворено/Одмор/Роденден / фестивал/Одмор/Работа / Одмор/Запознавање/бар/тематска забава/трчање/куглање/теретана, Совршен Подарок за момче, сопруг, татко, брат или пријател. _ Машина за перење / рачно перење во ладна вода. Висат суво и ниско железо доколку е потребно, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме и ќе ги решиме вашите прашања за вас. Големината Е големината НА САД. Ве молиме прочитајте ги информациите за големината во описот на производот со цел да ја изберете вашата големина. 1.Ве молиме имајте предвид дека градењето на телото варира во зависност од личноста, затоа, треба да се разгледаат детални информации за големината. 2.Поради врвовите На Резервоарот на различни мерења, ве молиме прифатете грешки од 1~3 см. 3.Аберација На бојата : Различен компјутерски екран може да прикажува различни бои дури и ако е со иста боја,ве молиме дозволете разумна разлика во бојата.

Карактеристики

Производи во категоријата