.

.

DULPLAY За Домашна Теретана Тренинг За Сила Клупа За Рамна Мува Тежина Фитнес Фитнес Повеќенаменски За Вежбање На Целото Тело, Прилагодлива Преклоплива Клупа За Тежин

DULPLAY За Домашна Теретана Тренинг За Сила Клупа За Рамна Мува Тежина Фитнес Фитнес Повеќенаменски За Вежбање На Целото Тело,

DEN 5711.84

Износ
Залиха

●Капацитет На Тежина од 620 Килограми+ дизајнираше Уникатна Рамка со Триаголна Структура И Изработена Од Тежок Комерцијален Квалитетен Челик,Кој е Многу Цврст и Издржлив,Погоден за Општи Преси на Клупата.сето ова Е Особено Важно во Вашиот Тренинг. ●Брзо Прилагодување со Автоматско Заклучување ● дизајнирано Со 7 Позиции На Грбот И 3 Позиции На Седиштата За Да Одговараат На Тренингот На Целото Тело,Само Ја Повлекувате Брзата Завртка, Прилагодете Го Местото Што Одговара На Себе и Автоматското заклучување! Безбедност!. ●Висококвалитетна Клупа●изработена Од Челик Со Комерцијална Дебелина, Минато Илјадници Тест За Тежина За Да Се Обезбеди Безбедност За Тренингот Секој Пат, А не Лажната Клупа. €зачувај 80% Простор●Преклоплива Клупа, Лесна За Носење И Нема Потреба Од Склопување, 30-Ти За Поставување! Можете Да Го Ставите Во Аголот Или Под Креветот Кога Ќе Завршите Со Тренингот. €Не Грижете Се за Купување за Сите Клупи, Мерењето и Капацитетот Се Вистински Резултат,А Не Како Други Лажни Клупи,Нарачајте Денес И Добијте 1 Година Гаранција На Рамката,30 Дена Гаранција на Влошки. ●Капацитет На Тежина од 620 Килограми+ дизајнираше Уникатна Рамка со Триаголна Структура И Изработена Од Тежок Комерцијален Квалитетен Челик,Кој е Многу Цврст и Издржлив,Погоден за Општи Преси на Клупата.сето ова Е Особено Важно во Вашиот Тренинг. ●Брзо Прилагодување со Автоматско Заклучување ● дизајнирано Со 7 Позиции На Грбот И 3 Позиции На Седиштата За Да Одговараат На Тренингот На Целото Тело,Само Ја Повлекувате Брзата Завртка, Прилагодете Го Местото Што Одговара На Себе и Автоматското заклучување! Безбедност!. ●Висококвалитетна Клупа●изработена Од Челик Со Комерцијална Дебелина, Минато Илјадници Тест За Тежина За Да Се Обезбеди Безбедност За Тренингот Секој Пат, А не Лажната Клупа. €зачувај 80% Простор●Преклоплива Клупа, Лесна За Носење И Нема Потреба Од Склопување, 30-Ти За Поставување! Можете Да Го Ставите Во Аголот Или Под Креветот Кога Ќе Завршите Со Тренингот. €Не Грижете Се за Купување за Сите Клупи, Мерењето и Капацитетот Се Вистински Резултат,А Не Како Други Лажни Клупи,Нарачајте Денес И Добијте 1 Година Гаранција На Рамката,30 Дена Гаранција на Влошки. Обезбедување на квалитет ве Молиме Слободно Купете го.доколку Има Некакви Проблеми, Ќе Ги Решиме Во Рок Од 24 Часа И Ќе Обезбедиме Квалитетен Одговор и Ќе Го Решиме овој проблемкарактеристика секое Приватно Студио За Обука,Домашна Теретана Или Комерцијална Теретана Мора да Биде Опремено!тешка Челична Конструкција Не-лизгање Гумени Стапала Лесни За прилагодување Копчиња - Само Ротирајте И Повлечете Удобно Седиште и Долг Животен Век Облога Во Прав За Заштита На Животната Средина Треба Да Соберете Вежби Кога Знаете Дека Сте Безбедни,Нема Да Излезете Од Дното И Ќе Можете Да Ги Максимизирате Мускулите!Опис на производот : Нето Тежина : 9КГ / 19.8 lbsbaring : 500lbsbackrest Големина : 65 * 30 * 3.5 Cmsitting Одбор Големина : 40*30*3.5 cmpackage Вклучуваат : 1 X тежина клупи.

Карактеристики

Производи во категоријата