.

.

Тојвиски Дрвени Играчки Дрвени Играчки Дрвени Играчки Деца Авион САМ Сам Модел 2 ПАРЧИЊА Дрвени Модели На Авиони Дрвени Авиони САМ Авион Практични Авиони пара Нињо

Тојвиски Дрвени Играчки Дрвени Играчки Дрвени Играчки Деца Авион САМ Сам Модел 2 ПАРЧИЊА Дрвени Модели На Авиони Дрвени Авиони

DEN 3.33

Износ
Залиха

пластика. ПРЕКУ самостојниот начин, може да ја активира имагинацијата и љубопитноста на детето, може да ја вежба флексибилноста на прстите на детето, да дозволи фините движења на детето да добијат подобар развој. Изработени од природно дрво, без токсични и издржливи. Интересот на децата за научни физички експерименти. Дискретни и забавни, исто така ефикасни за фокусирање и длабока мисла. Производот има многу мазни рабови како резултат На тоа што нема повреда на гребење за детска рака. Едукативни играчки. Едукативни играчки. Карактеристики-Боја : како што е прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : 20 х 10 х 15 см. - Преку сам начин, може да ја активира имагинацијата и љубопитноста на детето, може да ја вежба флексибилноста на прстите на детето, да дозволи фините движења на детето да добијат подобар развој. - Изработени од природно дрво, без токсични и издржливи. - Интересот на децата за научни физички експерименти. - Дискретно и забавно, исто така ефикасно за фокусирање и длабока мисла. - Производот има многу мазни рабови како резултат На тоа Што нема повреда на гребење За Детска Листа на рачни Пакети 2 x DIY Опис На Играчки За авиони преку diy начин, може да ја активира имагинацијата и љубопитноста на детето, може да ја вежба флексибилноста на прстите на детето, нека фините движења на детето добијат подобар развој. Дискретни и забавни, исто така ефикасни за фокусирање и длабока мисла.

Карактеристики

Производи во категоријата