.

.

Општество 6 Моли Кац-Медфис Џошуа Дрво Акрилна Кутија, 4 х 4

Општество 6 Моли Кац-Медфис Џошуа Дрво Акрилна Кутија, 4 х 4

DEN 352.00

Износ
Залиха

Разликата е јасна, нашите декоративни акрилни кутии нудат уникатен и транспарентен начин за сервисирање на некој стил. Организирајте ја вашата работна маса или шалтер за бања со малку боја. Достапно во една големина : 4 "х 4 " х 2.5". Еколошки ув врвен слој и вклучува стапала за да избегнете гребење на површините. Општество6 е револуционерна Компанија За Украсување Домови која ја поддржува уметничката заедница ширум светот, рачно изработена и произведена Во Денвер, Колорадо, Сад.разликата е јасна, нашите декоративни акрилни кутии нудат уникатен и транспарентен начин за сервисирање на некој стил. Организирајте ја вашата работна маса или шалтер за бања со малку боја. Достапно во една големина : 4 "х 4 " х 2.5". Еколошки ув врвен слој и вклучува стапала за да избегнете гребење на површините. Општество6 е револуционерна Компанија За Украсување Домови која ја поддржува уметничката заедница ширум светот, рачно изработена и произведена Во Денвер, Колорадо, Сад.Исчистете ги работните површини. Општеството6 акрилната кутија го прави идеалното место за напредување во дизајнот за складирање на сите ситници во животот. Изберете од нашиот куриран избор на дизајни за да ги прикажете на врвот додека проѕирните страни додаваат практичен, но сепак модерен пресврт на спојницата за складирање. Неговата мала големина ќе додаде нежен допир на вашиот шалтер за бања или вашата колекција накит. И најдобриот дел? Секое купување го плаќа уметникот кој го дизајнирал-поддршка на креативноста низ целиот свет.

Карактеристики

Производи во категоријата