.

.

Црвени Карирани Лакови Црвени Златни Карирани Венец Лак Подарок Лакови Дрво Врвот За Свадба Божиќ Предната Врата Ѕидни Орнаменти Надворешни Украси 2пак

Црвени Карирани Лакови Црвени Златни Карирани Венец Лак Подарок Лакови Дрво Врвот За Свадба Божиќ Предната Врата Ѕидни Орнаменти

DEN 931.20

Износ
Залиха

Qurdy Материјал ❤нашите лакови за венци се направени од карирани панделки,рачно изработени меки, но цврсти и нема да изгубат изглед и форми. `+ ГолеминаНашиот Божиќен Венец лак соодветна големина 9 x13in/24 x 35cm.Вкупниот пакет е 2 парчиња лакови со лопатки, можат да ги задоволат вашите потреби за декорација. Qulsic дизајн : нашиот рустикален венец лак дизајн во црвена златна карирана лента, изгледа класичен и елегантен.Можете да го украсите вашиот дом, канцеларија, автомобил, двор и сите места, додавајќи радосна и празнична атмосфера во вашиот дом. Qurvle Украси за забави : Нашите божиќни лакови за Венци можат да додадат фестивалски допир на украсите на вашата забава. Украсете ги вашите празнични занаети, Божиќни венци, свадбени лакови, корпи за подароци, централни маси, столови, украси и така натаму. Qued широк апликации : овие карирани лакови може да се примени на различни видови на прилики, како дрво, венци, гранчиња, прозорци, денот На Вљубените, свадба, невестински туш, годишнина, ангажман, предлог, и повеќе сакате. Qurdy Материјал ❤нашите лакови за венци се направени од карирани панделки,рачно изработени меки, но цврсти и нема да изгубат изглед и форми. `+ ГолеминаНашиот Божиќен Венец лак соодветна големина 9 x13in/24 x 35cm.Вкупниот пакет е 2 парчиња лакови со лопатки, можат да ги задоволат вашите потреби за декорација. Qulsic дизајн : нашиот рустикален венец лак дизајн во црвена златна карирана лента, изгледа класичен и елегантен.Можете да го украсите вашиот дом, канцеларија, автомобил, двор и сите места, додавајќи радосна и празнична атмосфера во вашиот дом. Qurvle Украси за забави : Нашите божиќни лакови за Венци можат да додадат фестивалски допир на украсите на вашата забава. Украсете ги вашите празнични занаети, Божиќни венци, свадбени лакови, корпи за подароци, централни маси, столови, украси и така натаму. Qued широк апликации : овие карирани лакови може да се примени на различни видови на прилики, како дрво, венци, гранчиња, прозорци, денот На Вљубените, свадба, невестински туш, годишнина, ангажман, предлог, и повеќе сакате. Нашите лакови се полни со фестивалска атмосфера.Овие прекрасни лакови може да се применат на разни видови прилики, како дрво, венци, гранчиња, прозорци, денот На Вљубените, свадба, невестински туш, годишнина, свршувачка, предлог, ден на мајката и многу повеќе, покажете го вашиот празничен дух и импресионирајте ги пријателите и семејството.

Карактеристики

Производи во категоријата