.

.

Хердио 4 Инчи Водоотпорен Морски Таван Рамна Ѕид Монтирање Звучници со 160 Вати Моќ, Ракување За Кујна Бања Брод Автомобил Мотоцикл Крпа Опкружувачки И Низок Профил ?

Хердио 4 Инчи Водоотпорен Морски Таван Рамна Ѕид Монтирање Звучници со 160 Вати Моќ, Ракување За Кујна Бања Брод Автомобил Мотоцикл

DEN 2.67

Износ
Залиха

ЦЕЛОСНО ВОДООТПОРЕН : ова е морски звучник кој е целосно водоотпорен и може да се користи за неколку возила бидејќи може да издржи прскање со тешка вода и други надворешни услови. РАКУВАЊЕ СО МОЌНОСТ(МАКС) : 160 вати(Пар), Фреквентен Одговор : 100 Hz-18 Khz, SPL(1 Watt/1metr) : 89d B, Магнетен Материјал : 3.4 мл, Полипропелински Конус со Гумен Раб, Обликувана Пластична Корпа abs. ДИЗАЈН СО НИЗОК ПРОФИЛ : Конструиран со дизајн со низок профил што може лесно да се инсталира на Брод, Јахта, АТВ, ХИВ, Количка За Голф, Пауерспорт, Мотоцикл, тешки возила и многу повеќе. ДИЈАМАНИЈА : овие морски звучници се лесни за инсталирање за секоја рамна површина, со жици од 6,5 стапки што доаѓаат со пакувањето. Надворешниот Дијаметар на лицето е 4,88" Со Дијаметар На Дупката за Монтирање : 3,8"и Длабочина на Монтирање : 1,37". ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1 пар морски звучници, завртки за монтирање, жици за звучници од 6,5 стапки, водич за добредојде на звучниците и 12-Месечна Гаранција плус доживотна поддршка за услугата по продажбата. ЦЕЛОСНО ВОДООТПОРЕН : ова е морски звучник кој е целосно водоотпорен и може да се користи за неколку возила бидејќи може да издржи прскање со тешка вода и други надворешни услови. РАКУВАЊЕ СО МОЌНОСТ(МАКС) : 160 вати(Пар), Фреквентен Одговор : 100 Hz-18 Khz, SPL(1 Watt/1metr) : 89d B, Магнетен Материјал : 3.4 мл, Полипропелински Конус со Гумен Раб, Обликувана Пластична Корпа abs. ДИЗАЈН СО НИЗОК ПРОФИЛ : Конструиран со дизајн со низок профил што може лесно да се инсталира на Брод, Јахта, АТВ, ХИВ, Количка За Голф, Пауерспорт, Мотоцикл, тешки возила и многу повеќе. ДИЈАМАНИЈА : овие морски звучници се лесни за инсталирање за секоја рамна површина, со жици од 6,5 стапки што доаѓаат со пакувањето. Надворешниот Дијаметар на лицето е 4,88" Со Дијаметар На Дупката за Монтирање : 3,8"и Длабочина на Монтирање : 1,37". ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1 пар морски звучници, завртки за монтирање, жици за звучници од 6,5 стапки, водич за добредојде на звучниците и 12-Месечна Гаранција плус доживотна поддршка за услугата по продажбата. Звучниците Хердио ХМС-5104Б се дизајнирани за универзални возила и Чамци.Материјалите што ги користиме како конус од полипропилен можат точно да репродуцираат звук, а обликуваната пластична КОРПА ЗА СТОМАЧНИ мускули го одржува вашиот звук без изобличување. Вграден дигитален стерео ефект со висока дефиниција, за да се обезбеди слог јасен , чист и висок квалитет на звукот ,во чувство на силен,дизајн на изглед на примерок, но басот ве шокира.Звучниците се компактни по големина , Максималното Управување Со Моќноста е 160 вати пар, фреквентен одговор 100 Hz-18 KHz. Чамци, Јахта, Мерач, Рибарски Чамци, Понтон, Мотоцикли, Мотоцикли, Автомобили, АТВ, ХИВ, ТЕРЕНЕЦ, Р.в., Колички За Голф. Спа Соби, Базени ,Кампери, Кабини Кабини ,ZР, Жетвари, Багери, Џет Скии, Топла Када, Камион.

Карактеристики

Производи во категоријата