.

.

Истрексон Туш Глави со Пп Филтри, Висок Притисок Туш Глави Лесно Да Се Инсталира, Бања Основни Додатоци Туш Главата И Црево Комбо, Модел П1102

Истрексон Туш Глави со Пп Филтри, Висок Притисок Туш Глави Лесно Да Се Инсталира, Бања Основни Додатоци Туш Главата И Црево

DEN 2.00

Износ
Залиха

Материјал На Телото : АБС Материјал. Отпаден Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик. Филтер : Пп Филтер + Калциум Сулфит Филтер Топката. Шема : Прашок/ Масажа/ Интензивна. Дијаметарот На Панелот За Туширање : 115 мм. ● Двојно Странично Префрлување€ : Нашиот туш со висок притисок има две страни кои можат да се префрлат според вашите потреби. Во споредба со традиционалниот туш, нашата густина на проток е поголема, заштедувајќи 30% вода. ●Три Режими● : три режим на проток на вода на распрскувач за туширање. Сите Три режими можат ефикасно да ја подобрат околината на вашата кожа. Совршена здравствена заштита за вашата кожа. ●Силен Туш Под Притисок● : протокот на вода на главата за туширање со црево е мек и нежен. Иако притисокот е силен, нема да чувствувате пецкање. ●Едно Копче едно прилагодување на притисокот на водата, 45°самореотација за прилагодување на притисокот на водата. €3 Pp Филтри● : главата за туширање под висок притисок со рачен содржи елемент на филтерот со топка за филтрирање на калциум сулфитер за да се осигура дека водата што ја користите е чиста и безбедна. Специјално осигурување за вашата кожа. (Забелешка : еден од нив е во главата на шоуто). ●Двојно Странично Префрлување+ : Нашиот туш со висок притисок има две страни кои можат да се префрлат според вашите потреби. Во споредба со традиционалниот туш, нашата густина на проток е поголема, заштедувајќи 30% вода. ●Три Режими● : три режим на проток на вода на распрскувач за туширање. Сите Три режими можат ефикасно да ја подобрат околината на вашата кожа. Совршена здравствена заштита за вашата кожа. ●Силен Туш Под Притисок● : протокот на вода на главата за туширање со црево е мек и нежен. Иако притисокот е силен, нема да чувствувате пецкање. ●Едно Копче едно прилагодување на притисокот на водата, 45°самореотација за прилагодување на притисокот на водата. €3 Pp Филтри● : главата за туширање под висок притисок со рачен содржи елемент на филтерот со топка за филтрирање на калциум сулфитер за да се осигура дека водата што ја користите е чиста и безбедна. Специјално осигурување за вашата кожа. (Забелешка : еден од нив е во главата на шоуто). Двојно Лице И Три Режим Убавина Кожата Висок Притисок Туш Главата Со Филтер И Пауза Прекинувач Туш Распрскувач Модел P1102. Три Режим И две странични рачни туш главата прочистете ја водата што ја користите со филтер. Повеќе Притисок, Поудобно. Лесно ракување за прилагодување. Добар ден започнете од туширање. Дајте и на вашата кожа ново искуство!.

Карактеристики

Производи во категоријата