.

.

Амрита Ароматерапија Целер Семе Есенцијално Масло, Чиста Неразреден Апиум гравеоленс, Терапевтски Одделение, Врвен Квалитет Ароматерапија Масло, Тестирани &засил

Амрита Ароматерапија Целер Семе Есенцијално Масло, Чиста Неразреден Апиум гравеоленс, Терапевтски Одделение, Врвен Квалитет

DEN 1.00

Износ
Залиха

ТЕРАПЕВТСКИ ПРИДОБИВКИ. СЕЛЕКТИВНИ ИЗВОРИ : Амрита бара есенцијално масло што го одгледувале најдобрите сорти во оптимални климатски и почвени услови. 100% ПРИРОДНО, ЧИСТО И НЕРАЗРЕДЕНО : ботаничката чистота е само првиот чекор кога амрита извори есенцијално масло. БЕЗБЕДНОСНИ МЕРКИ на ПРЕТПАЗЛИВОСТ : Користете есенцијално масло само во разредена форма на кожата и никогаш внатрешно. Секогаш бидете внимателни кога користите есенцијално масло со деца. ГОЛЕМИНА : 60МЛ (2 Фл. Оз). ТЕРАПЕВТСКИ ПРИДОБИВКИ. СЕЛЕКТИВНИ ИЗВОРИ : Амрита бара есенцијално масло што го одгледувале најдобрите сорти во оптимални климатски и почвени услови. 100% ПРИРОДНО, ЧИСТО И НЕРАЗРЕДЕНО : ботаничката чистота е само првиот чекор кога амрита извори есенцијално масло. БЕЗБЕДНОСНИ МЕРКИ на ПРЕТПАЗЛИВОСТ : Користете есенцијално масло само во разредена форма на кожата и никогаш внатрешно. Секогаш бидете внимателни кога користите есенцијално масло со деца. ГОЛЕМИНА : 60МЛ (2 Фл. Оз). Етеричното масло од целер е корисно за елиминирање на токсините и подобрување на варењето, здравјето на урината, болката во нервите и проблемите со зглобовите.

Карактеристики

Производи во категоријата