.

.

Неделен Организатор На Пилули-Пакет Од 2-4 Оддели Наутро/Пм Кутија За Апчиња, 7 Дневен Голем Случај За Дозер За Лекови За Патување За Витамини, Додатоци И Лекови

Неделен Организатор На Пилули-Пакет Од 2-4 Оддели Наутро/Пм Кутија За Апчиња, 7 Дневен Голем Случај За Дозер За Лекови За Патување

DEN 174.24

Износ
Залиха

● ПАКЕТ ОД 2! НИКОГАШ НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ДОЗА : што Ако сте имале неделни организатори на пилули специјално дизајнирани да обезбедат повеќе простор за големи и мали апчиња, така што никогаш нема да пропуштите доза. Секој оддел е кодиран во боја и означен четири пати за да ви каже што треба да земете додека се будите, во текот на денот, ноќта и времето за спиење. Капаците се јасни и се гледаат за да можете точно да видите кои апчиња ги земате!. ● ПАТУВАЈТЕ СО ПАРЧЕ УМ : Ако сте барале сигурен организатор на таблети што ќе ви помогне ефикасно да управувате со вашите апчиња и ќе ви помогне безбедно да ги чувате, тогаш вашето пребарување е завршено! Тоа е затоа што нашиот производ ги има сите карактеристики што ви се потребни и повеќе, што значи дека е доволно голем за да ги складира сите ваши апчиња, издржлив за да ги држи заклучени и доволно мал за да се носи каде и да одите!. ● ПОГОЛЕМО утро, пладне, попладне и ноќна таблета случај е тоа решение! Има 4 прегради за секој ден со пространи прегради за дополнително складирање, што значи дека сега можете да ги чувате сите апчиња што треба да ги пиете од моментот кога ќе се разбудите, во текот на денот, во текот на ноќта и непосредно пред спиење, седум пати неделно. Проблемот со другиот организатор на лекови е што нивните спојки не остануваат и се држат безбедно затворени. Што значи дека повеќето организатори на апчиња за патување не успеваат да го зачуваат квалитетот на лекот бидејќи капаците не можат да се затворат цврсто. Ова може да стане многу досадно, незгодно и проблематично.Нашиот организатор на таблети е направен Од издржливи СТОМАЧНИ Мускули Без БПА кои обезбедуваат сите ваши апчиња да се чуваат безбедно внатре додека не ви требаат. Овој производ е специјално дизајниран за испорака, со помисла да му помогне на некој правилно да ги организира своите лекови. Со овој производ, не само што гарантирано ќе имате ефикасен систем за организација на лекови, туку и навистина ќе го зачувате паричникот од скапи болнички посети како резултат на непочитување на лековите!Овој неделен организатор на пилули содржи се што ви треба за да бидете организирани, медицински мудри. Лесно е да се види зошто клиентите го сакаат кога испорачува се што вети, како што се пространи отстранливи прегради, издржливи спојки, шарен сад и проѕирни капаци.Зошто Чекај!? Кликнете на "Додај Во Кошничка" за да го нарачате вашиот потсетник за апчиња за лекови на ам/пм денес!.

Карактеристики

Производи во категоријата