.

.

ФУСТАНИ РАСКАЖУВА Плисирани Мини Тениски Здолништа За Жени Лизгачки Училишни Здолништа Со Висок Струк

ФУСТАНИ РАСКАЖУВА Плисирани Мини Тениски Здолништа За Жени Лизгачки Училишни Здолништа Со Висок Струк

DEN 0.33

Износ
Залиха

XL : 32" половината, 18 " должина. [Не Проѕирно] : Црното здолниште за жени е прикажано со подебела, но лесна ткаенина за заштита. Измерете ја половината и ве молиме дозволете 0,5-1" се разликува поради рачно мерење. Тој е разноврсен, удобен и стилски. С : 26" половината, 16,5 " должина. [Неверојатен Квалитет На Ткаенината] : Нашите плисирани здолништа за жени се направени со убава еластична подебела ткаенина, а тениските здолништа за жени воопшто не изгледаат евтини. Во зима, можете да носите пар чорапи, да купите толку квалитетно здолниште, мора да бидете среќни. Црното плисирано здолниште е најдобриот подарок за тинејџери и јуниори девојка во училиште танц партија, враќање дома и дипломирање. Здолништата за жени трендовски изгледаат неверојатно и се слатки за секаков вид облека или стил. Здолништето е основно и за секојдневна и за свечена облека. Растеглив и добар квалитет!. Црното скејтерско здолниште е неопходност во вареробата.

Карактеристики

Производи во категоријата