.

.

BHVXW LED Selfie Прстен Светлина За Vlog Видео Во Живо Дополнително Осветлување Темнина Подобрување Пополнете Светлина За Шминка Камера

BHVXW LED Selfie Прстен Светлина За Vlog Видео Во Живо Дополнително Осветлување Темнина Подобрување Пополнете Светлина За Шминка

DEN 3.33

Износ
Залиха

Led прстенестото светло може да се монтира на држачот и да го однесе насекаде, исто така може да се отстрани од штандот во секое време. (Сопственикот не е вклучен). Прстенестото светло е направено од 40 ПАРЧИЊА ЛЕД монистра за заштеда на енергија, дисипацијата на топлина е одлична, погон со постојана струја и рендерирање со висока боја, го подобруваат тонот на кожата во фотографијата со портрети. USB МОЖЕ да се користи со повеќе уреди, како што се поврзете компјутер , лаптоп, мобилна моќност и USB полнач. Лесен и пренослив дизајн : Удобен за употреба и носење кога патувате или работите на отворено итн. Широка примена : широко се применува на надворешно светло за фотографии, светло за полнење во затворени простории, портрет, мода,рекламна фотографија, видео за снимање итн. Боја : Розова, Бела4, 7 инчи 12СМ УСБ-ЛЕД-Прстен За Влогирање Фотографија Видео светлосно светло за прстен може да се монтира на држачот и да се однесе насекаде, исто така може да се отстрани од штандот во секое време. (Сопственикот не е вклучен).Прстенестото светло е направено од 40 ПАРЧИЊА ЛЕД монистра за заштеда на енергија, дисипацијата на топлина е одлична, погон со постојана струја и рендерирање со висока боја, го подобруваат тонот на кожата во фотографијата со портрети.USB МОЖЕ да се користи со повеќе уреди, како што се поврзете компјутер , лаптоп, мобилна моќност и USB полнач.Лесен и пренослив дизајн : Удобен за употреба и носење кога патувате или работите на отворено итн.Широка примена : широко се применува на надворешно светло за фотографии, светло за полнење во затворени простории, портрет, мода,рекламна фотографија, видео за снимање итн.Вклучен пакет : 1*ЛЕР Рингсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешки : поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.Споредете ги големините на деталите со вашите, дозволете грешка од 1-3 см, поради рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата