.

.

Ткајачка кожа унисекс Возрасни Добиток Партал Масло Вл Кт, Природни, Кварт САД

Ткајачка кожа унисекс Возрасни Добиток Партал Масло Вл Кт, Природни, Кварт САД

DEN 436.00

Износ
Залиха

Ткајач партал масло услови, враќа и помага во контролата на првут на кожата и косата на говедата. Промовира свежина, тело и здрав капут за коса. Кварт (32 фл. оз.). Ткајачкото масло од Партал условува, враќа и помага во контролата на првутот на кожата и косата на говедата за да промовира свежина, тело и здраво палто за коса. Кварт (32 фл. оз.).

Карактеристики

Производи во категоријата