.

.

Заштитник На Екранот со боксови Компатибилен Со Sony CYBER-Shot DSC-RX100-ClearTouch Crystal, HD Филмска Кожа-Штитови од Гребнатини за Sony Cyber-Shot DSC-RX100

Заштитник На Екранот со боксови Компатибилен Со Sony CYBER-Shot DSC-RX100-ClearTouch Crystal, HD Филмска Кожа-Штитови од Гребнатини

DEN 159.20

Износ
Залиха

ултра високата 99% визуелна транспарентност произведува живописни бои. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] Изработени од висококвалитетна термопластика дизајнирана за издржливост; Кристалот Со Чист Допир го ШТИТИ вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [ИСЧИСТЕТЕ] лепило без ЛЕПАК совршено се врзува за вашиот екран и никогаш нема да остави леплив остаток по лупењето. ? [ВКЛУЧЕНО] Секој пакет содржи 2 заштитници На кристалниот екран На Клиротуш за ВАШИОТ САЈБЕР-шут DSC-RX100, картичка За Апликатор За Клиротуш и крпа за чистење микрофибер. [Ве молиме да се советува] на специјалното лепило со низок лепак му треба малку време за целосно да се залепи околу рабовите и кога ќе се залепи, воздушните празнини се расчистуваат.Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовна употреба. ултра високата 99% визуелна транспарентност произведува живописни бои. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] Изработени од висококвалитетна термопластика дизајнирана за издржливост; Кристалот Со Чист Допир го ШТИТИ вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [ИСЧИСТЕТЕ] лепило без ЛЕПАК совршено се врзува за вашиот екран и никогаш нема да остави леплив остаток по лупењето. ? [ВКЛУЧЕНО] Секој пакет содржи 2 заштитници На кристалниот екран На Клиротуш за ВАШИОТ САЈБЕР-шут DSC-RX100, картичка За Апликатор За Клиротуш и крпа за чистење микрофибер. [Ве молиме да се советува] на специјалното лепило со низок лепак му треба малку време за целосно да се залепи околу рабовите и кога ќе се залепи, воздушните празнини се расчистуваат.Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовна употреба. Заштитник На Екранот со боксови Компатибилен со SONY Cyber-shot DSC-RX100.Чувајте го вашиот екран беспрекорен со Кристалот На Чистиот Допир На Box Wave, лидер во индустријата во заштитата на екранот.Нашиот иновативен материјал за Чистење обезбедува максимална заштита на екранот додека ја зачувува кристално чистата оптичка јасност. Екранот НА ВАШИОТ САЈБЕР-шут DSC-RX100 исто така ќе биде заштитен од прашина и штетни гребнатини.Направен со цврст, висококвалитетен двослоен филм, нашиот Кристал Со Чист Допир е ДИЗАЈНИРАН СО ПРЕЦИЗНОСТ за да одговара на точните димензии на вашиот сакан САЈБЕР-шут DSC-RX100. Специјалното лепило без ЛЕПАК никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да го оштетат вашиот екран.За разлика од другите марки на заштитници на екранот, можете ПОВТОРНО ДА ГО КОРИСТИТЕ заштитникот на екранот Со Чист Допир со едноставно миење на уредот со топла вода и сапун за раце за да го обновите квалитетот на лепилото. Искусете ги придобивките сами и видете зошто толку многу други го користат Кристалот Clear Touch за ДА го ПОДОБРАТ својот екран DSC-RX100 со сајбер-снимка!Clear Touch Кристал : ИНОВАЦИИ ВО заштитата на екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата