.

.

Електрична силиконска четка за заби водоотпорна USB -четка за четка за четка за четки за заби, за замена на четки за четки за четки за четки за дома Употреба на орално

Електрична силиконска четка за заби водоотпорна USB -четка за четка за четка за четки за заби, за замена на четки за четки за

DEN 849.60

Износ
Залиха

Заштитете ги забите и непцата : Sonic четка за заби има сензор за притисок. Кога силно ги четкате забите, сензорот за притисок нежно ќе пулсира за да ве потсети. Нежно и безбедно : Во споредба со рачните четки за заби, тој е нежен и ефикасен, белење на забите за само 1 недела. Супер траење на батеријата водоотпорен : Супер брзо полнење Покрај тоа, IPX7 водоотпорен може да се користи во кади и тушеви. Не грижете се за вода што влегува во пристаништето за полнење за да го скрати траењето на батеријата. Тајмер за известување за паметни вибрации : Вградената контрола на паметниот тајмер, интервал од 30 секунди за да ве потсетам да се преселите во следниот квадрант на оралната шуплина е препорачливо од професионални стоматолози како точен начин да ги четкате забите. Моќно звучно чистење : Новата надградена електрична четка за заби, користејќи ја најновата Sonic технологија, продира во течноста помеѓу забите и линијата за џвакање за одлично чистење, ја отстранува плакетата, белите заби подобро и го подобруваат оралното здравје за две недели од рачните четки за заби. Заштитете ги забите и непцата : Sonic четка за заби има сензор за притисок. Кога силно ги четкате забите, сензорот за притисок нежно ќе пулсира за да ве потсети. Нежно и безбедно : Во споредба со рачните четки за заби, тој е нежен и ефикасен, белење на забите за само 1 недела. Супер траење на батеријата водоотпорен : Супер брзо полнење Покрај тоа, IPX7 водоотпорен може да се користи во кади и тушеви. Не грижете се за вода што влегува во пристаништето за полнење за да го скрати траењето на батеријата. Тајмер за известување за паметни вибрации : Вградената контрола на паметниот тајмер, интервал од 30 секунди за да ве потсетам да се преселите во следниот квадрант на оралната шуплина е препорачливо од професионални стоматолози како точен начин да ги четкате забите. Моќно звучно чистење : Новата надградена електрична четка за заби, користејќи ја најновата Sonic технологија, продира во течноста помеѓу забите и линијата за џвакање за одлично чистење, ја отстранува плакетата, белите заби подобро и го подобруваат оралното здравје за две недели од рачните четки за заби. Карактеристики : 1. Ефективна употреба : Тоа е 3 пати поголема од рачна четка за заби и потемелно ги отстранува остатоците од забен камен и храна од забите. 2. Ергономска рачка : Турбина од типот на пластична рачка, уникатен дизајн што не се лизга, ергономија, правејќи го четкањето полесно. 3. Водоотпорно : Целото тело може да се измие, но не натопено во вода. 4. USB полнење : Долга батерија, поддржана од USB полнење, безбедно и лесно за употреба. Опис : Користете меки влакна за нежно масирајте ги забите и непцата за да го намалите оштетувањето на забите. Спецификации : Материјал : Силиконска боја : Пинк Големина : 20*3.5*2,4 см Батерија : 380m Ah режим : 5 Пакет Вклучен : 1 сет на електрични четки за заби Белешки : 1. Оставете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет.

Карактеристики

Производи во категоријата