.

.

Женски Ремени За Шпагети Спортски Градник Врв Со Низок Удар за Јога Трчање Секојдневно

Женски Ремени За Шпагети Спортски Градник Врв Со Низок Удар за Јога Трчање Секојдневно

DEN 319.84

Износ
Залиха

Еластично затворање. €ЗАЧУВАЈ 15% ПОПУСТ. Купете повеќе Попуст; Гол Чувство Јас Ткаенина. Тело : 71%Полиамид, 29% Спандекс; Поставата : 62%Полиестер, 33% Памук, 5% Спандекс. Мека, мазна и дише ткаенина, што ги зголемува перформансите на тренингот. Средната поддршка ви овозможува да уживате во удобноста додека вежбате. Отстранливи Влошки : Обложени со отстранливи чаши рповид флексибилност и практично прилагодување;. Ве молиме Запомнете : Мал/4 одговара ЗА 30А 30Б 30С, Среден/6 одговара ЗА 330Д 30ДД 32А 32Б 34А, Голем/8 погоден ЗА 32С 32ДД 32Б 34Б 34С 36А, Х-Голем/10 одговара ЗА 34Д 34ДД 36Б 36С 38А, ХХ-Голем/12 одговара ЗА 36Д 36ДД 38Б 38С 40А.еластично затворање. €ЗАЧУВАЈ 15% ПОПУСТ. Купете повеќе Попуст; Гол Чувство Јас Ткаенина. Тело : 71%Полиамид, 29% Спандекс; Поставата : 62%Полиестер, 33% Памук, 5% Спандекс. Мека, мазна и дише ткаенина, што ги зголемува перформансите на тренингот. Средната поддршка ви овозможува да уживате во удобноста додека вежбате. Отстранливи Влошки : Обложени со отстранливи чаши рповид флексибилност и практично прилагодување;. Ве молиме Запомнете : Мал/4 одговара ЗА 30А 30Б 30С, Среден/6 одговара ЗА 330Д 30ДД 32А 32Б 34А, Голем/8 одговара ЗА 32С 32ДД 32Б 34Б 34С 36А, Х-Голем/10 одговара ЗА 34Д 34ДД 36Б 36С 38А, ХХ-Голем/12 одговара ЗА 36Д 36ДД 38Б 38С 40А.

Карактеристики

Производи во категоријата