.

.

Куче Темперамент Симпатична Ракун Мачка Црвена Панда Миленичиња Прилагодлив Надворешен Елек Прицврстува Големи

Куче Темперамент Симпатична Ракун Мачка Црвена Панда Миленичиња Прилагодлив Надворешен Елек Прицврстува Големи

DEN 1.33

Износ
Залиха

Рефлектирачки Ремени За Да Се Осигурате Дека Вашето Домашно Милениче Е Многу Видливо И Да Го Чувате Безбедно Ноќе. Нема Да Се Плашите Да Го Однесете Вашето Домашно Милениче Или Вашето Кученце Насекаде, Бидејќи Ова Е Дефинитивно Без Појас За Елек За Бегство. Совршен Е За Секојдневно Пешачење, Трчање, Пешачење, Тренинг, Лов, Авантура На Отворено И Многу Повеќе!. Рефлектирачки Ремени За Да Се Осигурате Дека Вашето Домашно Милениче Е Многу Видливо И Да Го Чувате Безбедно Ноќе. Можете Да Го Поврзете Поводник За Миленичиња На Д-Прстенот И Тоа Е Побезбедно На Преполн Улици. 2 Токи За Брзо Ослободување На Левата И Десната Страна За Да Ви Помогнат Брзо Да Го Ставите Елекот На Вашето Домашно Милениче. Можете Да Го Поврзете Поводник За Миленичиња На Д-Прстенот И Тоа Е Побезбедно На Преполн Улици. Нема Да Се Плашите Да Го Однесете Вашето Домашно Милениче Или Вашето Кученце Насекаде, Бидејќи Ова Е Дефинитивно Без Појас За Елек За Бегство. 2 Токи За Брзо Ослободување На Левата И Десната Страна За Да Ви Помогнат Брзо Да Го Ставите Елекот На Вашето Домашно Милениче. Изработена Од Висококвалитетен Полиестер, А Внатрешната Обвивка На Нашиот Ремен Е Дизајнирана Со Лесна Мрежа Што Ја Отстранува Влагата Што Го Одржува Вашето Домашно Милениче Поладно И Е Понежно За Палтото И Кожата За Поинтензивни Авантури На Отворено. Нема Да Се Плашите Да Го Однесете Вашето Домашно Милениче Или Вашето Кученце Насекаде, Бидејќи Ова Е Дефинитивно Без Појас За Елек За Бегство. Имаме Различни Избори За Големина За Мали, Средни И Големи Миленичиња, Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Можете Да Го Поврзете Поводник За Миленичиња На Д-Прстенот И Тоа Е Побезбедно На Преполн Улици. 4 Токи За Прилагодување За Прилагодување На Елекот До Совршена Големина За Вашето Домашно Милениче. 4 Токи За Прилагодување За Прилагодување На Елекот До Совршена Големина За Вашето Домашно Милениче. Имаме Различни Избори За Големина За Мали, Средни И Големи Миленичиња, Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.

Карактеристики

Производи во категоријата