.

.

прана Женска касиди Капри

прана Женска касиди Капри

DEN 2.33

Износ
Залиха

Интригантната идеја за бесконечност е точката од која е развиена касиди Капри од прана со симболот бесконечност како контрастна лента на половината. Изработена од поли/спандекс ткаенина за брзо сушење со рециклирани влакна, Касиди има обложена шипка, парче појас и мал талент во нозете.

Карактеристики

Производи во категоријата