.

.

Meshist 2 Ниво Хартија Писмо Лента Биро Организатор Редење Метал Мрежа Десктоп Датотека Организатор, Блак

Meshist 2 Ниво Хартија Писмо Лента Биро Организатор Редење Метал Мрежа Десктоп Датотека Организатор, Блак

DEN 1.33

Износ
Залиха

?●Висококвалитетна Фиока За Букви● : Изработена од висококвалитетна челична конструкција од мрежа и класична црна обвивка со мазна површина, може ефикасно да го продолжи работниот век. ?●Повеќенаменски Десктоп Органзиер : Одлично за држење хартии Со големина Буква/А4,папки ,документи, пликови,додатоци за биро и многу повеќе, гумени влошки за да се спречи лизгање или гребење површини. ?●Органзиер На Документ Што може да се нареди : Доаѓа со 2 хоризонтални послужавници што може да се редат,за одржување на вашата работна површина уредно складирана и организирана, максимизирајте го работниот простор на работната површина. ?●Лесен За склопување Фиока За Сандаче● : организацијата на нашата фиока за хартија е многу лесна за складирање ,не е потребна алатка. Димензии на производот : 13.5 "Л х 9.15" В х 5.6 " Х.?●Сигурна Услуга За Клиентите : задоволството На Клиентите е нашиот врв priority.In неверојатниот настан дека нашиот производ не ги исполнува вашите очекувања, вратете го за целосна наплата на вашата куповна цена. Ние ќе се потрудиме да направиме се што е во право за секој од нашите ценети клиенти. Основана во есента 2015 година, Мешист е млад и грижлив бренд.Нашите производи постепено ја покриваат употребата на канцеларија,домашни кујни, занаети итн. Се надеваме дека ќе донесеме уредни и погодности за повеќе семејства и канцеларии.Ние се грижиме за секој од нашите клиенти,и се надеваме дека ќе ви обезбедиме висококвалитетни производи со издржливи материјали и одличен дизајн. Вашата работна површина ќе биде чиста и уредна. Се е на дофат. Ќе ви треба помалку време за да ги пронајдете датотеките што ги сакате. Ќе имате поредовен живот. Ќе имате добро расположение секој ден. Ќе ја подобрите вашата работна ефикасност. Основана во есента 2015 година, Мешист е млад и грижлив бренд.Нашите производи постепено ја покриваат употребата на канцеларија,домашни кујни, занаети итн. Се надеваме дека ќе донесеме уредни и погодности за повеќе семејства и канцеларии.Ние се грижиме за секој од нашите клиенти,и се надеваме дека ќе ви обезбедиме висококвалитетни производи со издржливи материјали и одличен дизајн. Не само практичен организатор на биро, туку и убава декорација на бирото.

Карактеристики

Производи во категоријата