.

.

Росето СМ162 Скајкап Кула, Греј

Росето СМ162 Скајкап Кула, Греј

DEN 1.67

Износ
Залиха

Направено од нерѓосувачки челик. Направено од нерѓосувачки челик со најдобро одделение со четкана обвивка за да издржи сурови средини. Орев база. Специјално изграден со мазни рабови. Кревач. Кревач. Воведување На Високиот Столб Скајкап Столб Со нова база од бамбус. Вертикалното одење никогаш не било толку лесно. Високиот Столб На Росето Ќе ви ја даде висината што ви е потребна за да ја проширите површината на врвот на масата со драматичен ефект. Работи со сите производи од Бамбус Од Росето, вклучувајќи ја и новата Линија Натура.

Карактеристики

Производи во категоријата