.

.

Поводник За Обука На Кучиња Без раце За Големи До Мали Кучиња, Тежок Долг Поводник Со Двојна Рачка, Без Банџи За Влечење, Рефлектирачки Поводник За Трчање, Безбеднос

Поводник За Обука На Кучиња Без раце За Големи До Мали Кучиња, Тежок Долг Поводник Со Двојна Рачка, Без Банџи За Влечење, Рефлектирачки

DEN 271.84

Износ
Залиха

ЛЕСНО КОНТРОЛИРАЈТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : не е забавно да мора да застанете точно среде енергично трчање. РЕФЛЕКТИРАЧКА НИШКА И КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Опремен со прозрачни рефлектирачки шевови што ја водат должината на поводникот и банџи за да бидете сигурни дека ќе останете безбедни и видливи на вашите доцни вечерни трчања. Половината-носи. Нашиот поводник за обука има две рачки со мека СБР, обезбедува добра контрола врз вашето кученце, само уживајте во чувството прошетки со вашето куче и ја штити раката од изгореници од јаже. Нашиот поводник за обука има две рачки со мека СБР, обезбедува добра контрола врз вашето кученце, само уживајте во чувството прошетки со вашето куче и ја штити раката од изгореници од јаже. Техничка Спецификација Материјал : Најлон. РЕФЛЕКТИРАЧКА НИШКА И КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Опремен со прозрачни рефлектирачки шевови што ја водат должината на поводникот и банџи за да бидете сигурни дека ќе останете безбедни и видливи на вашите доцни вечерни трчања. ПРИЛАГОДЛИВ ПОВОДНИК ЗА КУЧИЊА : Должината на овој најлонски поводник за кучиња може да се прилагоди од 4,5 стапки на 6 стапки со лизгање на пластичната тока за да одговара на големината на вашето куче, давајќи му доволно слобода на вашето куче во удобно стоење, седење или лежење. Нашиот производ обезбедува динамично искуство без раце со повеќекратна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата