.

.

Атлетични хеланки на Chictry Kids Girls 2 Piec со резерви на култури на облеки за облеки за фитнес за вежбање за гимнастика спортски вежби

Атлетични хеланки на Chictry Kids Girls 2 Piec со резерви на култури на облеки за облеки за фитнес за вежбање за гимнастика

DEN 207.20

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Деца деца кои џогираат / вежбаат / јога / танцова облека / гимнастичка облека. Без ракави на култура на врвот и целосна должина од 2 парчиња сет. Тркач назад, печатење со букви, спортски стил, повлечете го затворањето. Мека и истегната мешавина од полиестер/спандекс, супер удобно. Одлично за засилување или спорт како јога, тренингот, трчање, гимнастика, тампување итн. За деца - | градите - | - Должина на врвовите - | - панталони половината | - должина на панталони- 6 | - 6 - | - 23.0 "/58cm- -| 9.0 "/23cm | - 21.0-31.5"/51-80cm - | 26.0 "/67cm- - 8 | - 8 - | - 25.0 "/63cm - | 10.0" /25cm-|-22.0-33.0"/55-84cm-|-29.0"/73cm- - 10 - | - 10 | - 27.0 "/68cm - | 10.5"/27cm - | - 24.0-35.0.0 "/60-88cm-|31.5"/80cm- - 12 - | - 12 | - 29.0 "/73cm - | 11.0"/29cm - | - 25.0-36.0 "/64-92cm - | - -34.0 "/87cm- - 14 - | - 14 | - 31.0 "/78cm - | 12.0"/31cm - | - 27.0-38.0 "/69-96cm - | 37.0"/93cm-.

Карактеристики

Производи во категоријата