.

.

AB Алатки-Алатка 15oz Маст Пиштол Со Флексибилни И Фиксни Црева Рачка Акција Клипот Зафат ПУМПА TE432

AB Алатки-Алатка 15oz Маст Пиштол Со Флексибилни И Фиксни Црева Рачка Акција Клипот Зафат ПУМПА TE432

DEN 532.64

Износ
Залиха

500цц лост тип маст пиштол. Овој пиштол за маснотии има капацитет од 500 кубика. Рачен рачен пиштол за маснотии со фиксна Флексибилна Млазница. Погоден за употреба со касети или може да биде масовно спакуван. Метална рачка со пластична гумена обложена рачка. Рачна рачка акција маст пиштол. Овој пиштол за маснотии има капацитет од 159 (450 кубика). Произведен од хром ванадиум челик за цврстина и издржливост. Погоден за употреба со касети или Може да биде рефус спакуван (клип за двојна употреба) Метална рачка со пластична гумена обложена рачка за удобност и зафат. Испорачано со цврста млазница и флексибилна млазница што многу го олеснува пристапот до тешко достапните области. СПЕЦИФИКАЦИИ должина На Барел 28см (11") Долг Дијаметар 5,5 см (21/4") флексибилна должина на млазницата 21см (8") цврста должина на млазницата 13,5 см (5,5").

Карактеристики

Производи во категоријата