.

.

6 бои Детски завои Масовно разнобојни обрасци на бои Лепички флексибилни завои за ткаенини Виножито симпатични завои Масовно завои за прва помош за деца нега на ра?

6 бои Детски завои Масовно разнобојни обрасци на бои Лепички флексибилни завои за ткаенини Виножито симпатични завои Масовно

DEN 1.00

Износ
Залиха

83 x 0,75 инчи пакет вклучува : 360 x шарени флексибилни лепила за лепила Белешки : Ве молиме, справете се со раната пред Користете. Безбедно за чувствителна кожа : Овие чувствителни завои на кожата даваат сигурна заштита без да му наштетат на вашата кожа; Тие не се никој од латекс, па затоа е побезбедно; Белешка : Тест за алергии на мал дел од кожата пред употреба, доколку има непријатност, Ве молиме, престанете веднаш да користите. Карактеристики : Ефективна заштита : Овие завои за лепило за еднократна употреба Масовно имаат 6 различни бои, можете да изберете според вашиот избор. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот. Лесно за носење и употреба : Лепички флексибилни завои за детски дизајн е симпатична и симпатична; Малите шарени завои за лепило се лесни за носење и употреба; Само исчистете го делот на раната и укажете на подлогата и завиткајте ја, помогнете да се обезбеди непосредна прва помош за децата кога е потребно. Не носете го лепилото завој премногу долго, ве молиме заменете го на време. Тест за алергии на мал дел од кожата пред употреба, доколку има непријатност, Ве молиме, престанете веднаш да користите. Убава заштита : Овие лепливи флексибилни завои ве подготвуваат за неочекуван ден, слатки завои ги чуваат раните добро од нечистотија или прашина, исечоци од покривање, гребење и испорачуваат дневна заштита на раните; Можете да ги користите кога сте во игралиште, училница, дома и други спортови на отворено; Ве молиме, справете се со раната пред употреба. Рачно мерење, ве молиме оставете мали грешки на големината. Без напор за носење : Овој флексибилен завој на ткаенини е лесен, убаво за вас да носите кога патувате и правите спорт. Безбедно за чувствителна кожа : Овие чувствителни завои на кожата даваат сигурна заштита без да му наштетат на вашата кожа; Тие не се никој од латекс, па затоа е побезбедно; Белешка : Тест за алергии на мал дел од кожата пред употреба, доколку има непријатност, Ве молиме, престанете веднаш да користите. Лесно за носење и употреба : Лепички флексибилни завои за детски дизајн е симпатична и симпатична; Малите шарени завои за лепило се лесни за носење и употреба; Само исчистете го делот на раната и укажете на подлогата и завиткајте ја, помогнете да се обезбеди непосредна прва помош за децата кога е потребно. Убава заштита : Овие лепливи флексибилни завои ве подготвуваат за неочекуван ден, слатки завои ги чуваат раните добро од нечистотија или прашина, исечоци од покривање, гребење и испорачуваат дневна заштита на раните; Можете да ги користите кога сте во игралиште, училница, дома и други спортови на отворено; Ве молиме, справете се со раната пред употреба. Можете да ставите неколку завои од ткаенини во вашиот џеб или торба, за да можете да ги користите кога ви требаат. Она што ќе го добиете : Пакетот содржи 360 парчиња детски завои; Тие се шарени, соодветно жолти, розови, портокалови, виолетови, зелени и сини; Тие се толку слатки и убави; Секој завој е околу 72 x 19 mm/ 2,83 x 0,75 инчи; Тие ќе ги покриваат раните како што се мали исекотини, гребење и изгореници.Она што ќе го добиете : Пакетот содржи 360 парчиња детски завои; Тие се шарени, соодветно жолти, розови, портокалови, виолетови, зелени и сини; Тие се толку слатки и убави; Секој завој е околу 72 x 19 mm/ 2,83 x 0,75 инчи; Тие ќе ги покриваат раните како што се мали исекотини, гребење и изгореници.

Карактеристики

Производи во категоријата