.

.

Прстени за салфетки Емошајога, Исклучителни Декоративни прстени од салфетка 50 парчиња сјајни мулти -намени убави за вечери на свеќи

Прстени за салфетки Емошајога, Исклучителни Декоративни прстени од салфетка 50 парчиња сјајни мулти -намени убави за вечери

DEN 776.00

Износ
Залиха

Материјал со ригистони : Направено од ригистони, прстените од салфетка се силни, издржливи, пенливи, стилски и исклучителни. Дизајн на кука и јамка : прстените од салфетка се дизајнирани со кука и јамка, што е лесен за употреба и ракување. Широки апликации : прстените за салфетка може да се користат како прстени од салфетки и ремени за столчиња, како и вазни за свеќи, свадбени букети, штандови за торта, шамии, столчиња, итн. разновидност на потреби за DIY. Применлива сцена : прстените од салфетка се погодни за приеми за венчавки, вечери на свеќи, забави за одмор и семејни собири. Материјал со ригистони : Направено од ригистони, прстените од салфетка се силни, издржливи, пенливи, стилски и исклучителни. Дизајн на кука и јамка : прстените од салфетка се дизајнирани со кука и јамка, што е лесен за употреба и ракување. Широки апликации : прстените за салфетка може да се користат како прстени од салфетки и ремени за столчиња, како и вазни за свеќи, свадбени букети, штандови за торта, шамии, столчиња, итн. разновидност на потреби за DIY. Применлива сцена : прстените од салфетка се погодни за приеми за венчавки, вечери на свеќи, забави за одмор и семејни собири. Функција : 1. Материјал на ригистони : Направено од ригистони, прстените од салфетка се силни, издржливи, пенливи, стилски и исклучителни.2. Дизајн на кука и јамка : прстените од салфетка се дизајнирани со кука и јамка, што е лесен за употреба и ракување.3. Широки апликации : прстените за салфетка може да се користат како прстени од салфетки и ремени за столчиња, како и вазни за свеќи, свадбени букети, штандови за торта, шамии, капаци на столици, итн .4. Количина на пакување : Постојат 50 прстени од салфетка од ринчиња, доволно за да се задоволат најразлични потреби за DIY.5. Применлива сцена : прстените од салфетка се погодни за приеми за свадби, вечери на свеќи, забави за одмор и семејни собири. Спецификација : Тип на ставка : Ринсматеријал : РИНЕСТОНСУС : Користено за свадбени приеми, вечера или празнични забави, семејни собири, итн. Прстени.

Карактеристики

Item Type:
Napkin Rings
Material:
Rhinestones
Uses:
 Used for Wedding Receptions, Dinner or Holiday Parties, Family Gatherings, Etc.
Package List:
50 xNapkin Rings :

Производи во категоријата